Jaunumi

31.01.2020

Ēriks Lingebērziņš saņem apbalvojumu „Gada cilvēks tūrismā”

31. janvārī tūrisma izstādes „Balttour 2020” atklāšanas laikā norisinājās gada balvas „Gada cilvēks tūrismā” pasniegšanas ceremonija, kurā piedalījās dažādi ar tūrisma nozari saistīti eksperti. Ceremonijas laikā par nozīmīgu ieguldījumu un veiksmīgu darbību tika apbalvoti labākie septiņi tūrisma nozares profesionāļi septiņās dažādās kategorijās. Apbalvojumu „Uzņēmējs tūrisma aģentūru un tūroperatoru biznesā 2019” saņēma Biznesa augstskolas Turība asociētais profesors Ēriks Lingebērziņš.

Kopš 2003. gada balva „Gada cilvēks tūrismā” tiks pasniegta jau 17. reizi un tā ir ieguvusi nozīmīgu statusu Latvijas tūrisma nozarē un Latvijas tautsaimniecībā. Balvas «Gada cilvēks tūrismā» dibinātājs ir BalticTravelnews.com vadītājs Aivars Mackevičs.

No 2019. gada 16. decembra līdz 2020. gada 27. janvārim portālā Travelnews.lv norisinājās tūrisma profesionāļu aptauja «Gada cilvēks tūrismā 2019». Balstoties uz saņemtajiem aptaujas datiem, konsultējoties ar tūrisma asociācijām un ekspertiem, tika noteikti nominanti septiņās dažādās kategorijās

Laureātus 2020. gada 28. janvārī noteica speciāli izvēlēta žūrija 9 cilvēku sastāvā., ko veidoja tūrisma biznesa eksperti, tūrisma asociāciju vadītāji, iepriekšējo gadu laureāti, valsts tūrisma pārstāvji un BalticTravelnews.com pārstāvji. Nosakot laureātus tika piemēroti divi būtiski kritēriji: viens no kritērijiem - sabiedriskā aktivitāte par labu tūrisma nozarei vai arī inovatīva ideja, kura pozitīvi ietekmē Latvijas tūrisma industriju, savukārt otrs – laureātam ir jābūt profesionālim savā darba vietā.

Biznesa augstskolas Turība pārstāvji lepojas ar Ērika Lingebērziņa iegūto apbalvojumu, vēlot lielu apņēmību un panākumus arī turpmāk!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!