Jaunumi

08.05.2024

ERASMUS+ BIP kursi sniedz iespēju iegūt starptautisku mācīšanās pieredzi

7.maijā Biznesa augstskolā Turība sākās divi ERASMUS+ programmas BIP (Blended Intensive programme) kursi, kas ir īstermiņa mobilitātes ERASMUS+ programmas ietvaros. Šodien Turībā ieradās 50 studenti, kas piedalās kursā par drošības risku vadību un kursā par medijpratību digitālajā laikmetā.

ERASMUS+ BIP kursi ir salīdzinoši jauna iniciatīva ERASMUS+ programmas ietvaros, kas sniedz iespējas iegūt starptautisku mācīšanās pieredzi tiem, kas kaut kādu apstākļu dēļ nevar vei nevēlās dodiet apmaiņā uz semestri vai visu mācību gadu. Šo kursu ietvaros studenti no dažādām valstīm no 5 līdz 30 dienām (atkarībā no kursa satura un programmas) intensīvi apgūst kādu tēmu, mācās starptautiskā vidē, dodas mācību vizītes, piedalās grupu darbos un citas praktiskās nodarbībās. Pirms došanās uz kursu, studenti piedalās arī virtuālā mobilitātē – apmeklē tiešsaistes nodarbības un strādā grupās. Kursa noslēgumā studenti saņem noteiktu daudzumu ECTS, kas tiek ieskaitīti viņu studiju programmā “mājas” augstskolā.

Šogad Biznesa augstskola Turība ir iesaistījusies 4 šādos BIP kursos. Trīs kursus Turība uzņem Rīgā un vienā no kursiem mūsu studenti dosies uz Vāciju, Āheni.

BIP kursi, kuros Turība uzņem studentus pie mums norisinās 5 darba dienas no 7. līdz 11.maijam. Drošības risku vadības kursā 23 studenti no Latvijas, Lietuvas, Nīderlandes, Vācijas, Slovākijas, Čehijas un Spānijas apgūst praktiskas iemaņas kā identificēt, novērtēt un plānot drošības risku novēršanu dažādās organizācijās. Otra kursa ietvaros 27 studenti no Latvijas, Lietuvas, Rumānijas, Horvātijas, Čehijas, Slovākijas un Somijas uzlabo savas medijpratības un kritiskās domāšanas prasmes.

Arī veselības virziens no 1.līdz 5.jūlijam šovasar uzņems studentus no partneraugstskolām, lai BIP kursa “Labbūtības brīnumzeme — atklāj savu ceļu uz rosīgu dzīvi” ietvaros stimulētu studentus veikt pozitīvas uzvedības izmaiņas, kas uzlabos viņu dzīves kvalitāti.
Ilgtspējīgas uzņēmējdarbības BIP kurss, kurā piedalīsies Biznesa augstskolas Turība studenti, norisināsies Vācijā Āhenes lietišķo zinātņu Universitātē. Jau 20.maijā 10 studenti no Uzņēmējdarbības vadības un Starptautiskā Tūrisma fakultātes dosies uz Āheni, lai 5 dienas intensīva kursa veidā apgūtu kā veidot ilgtspējīgas uzņēmējdarbības modeļus.

Šie kursi ir lieliska iespēja ne tikai apgūt kādu konkrētu tēmu, bet arī iegūt starptautisku pieredzi, iegūt praktiskas iemaņas, iepazīt citas kultūras un jauniešus.

Papildu BIP kursiem šovasar augustā Turībā norisināsies 2 NORDPLUS programmas vasaras skolas, kurās aicināti piedalītie ar Turības studenti. Vasaras skolu tēmas būs Drošības risku vadība un Ilgtspējīga domāšana uzņēmējdarbībā. Seko informācijai Turības mājas lapā un piesakies šādai starptautiskai pieredze tepat Turībā!

BIP kursus finansē Eiropas Savienības ERASMUS+ programma, projekta nr:
2023-1-LV01-KA131-HED-000113906.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!