Jaunumi

28.10.2022

Eksperts no Singapūras uzstāsies Turības atvērtajā lekcijā par pārmaiņu vadību

3. novembrī plkst. 14.40-16.10 Biznesa augstskolā Turība notiks atvērtā lekcija “Pārmaiņu vadība no sistēmiskas domāšanas perspektīvas”, ko lasīs augstskolas starptautiskais koučs, uzņēmējs, profesors no Singapūras - Dr. Džensons Gohs (Jenson Goh).

Biznesa augstskola Turība ir vide, kurā satiekas studenti un pasniedzēji no visas pasaules. Ar katru gadu Turībai pievienojas jauni profesionāļi no dažādiem kontinentiem. Arī Dr. Dž. Gohs ir viens no Turības starptautiskajiem mācībspēkiem, un Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes maģistra programmas studentiem pasniedz kursu “Ilgtspējas organizācijas procesu vadība”.

Lekcija notika angļu valodā, un to var apmeklēt ikviens interesents klātienē Biznesa augstskolas Turība C 321 telpā vai tiešsaistē WEBEX platformā:
https://turibalv.webex.com/turibalv/j.php?MTID=mce66c81ad171d8d58e5963a27957e432

Dr. Džensons Gohs ir pieprasīts un zinošs specialists visa pasaulē kā konsultants uzņēmējdarbībā. Viņš ir konsultāciju uzņēmuma “Coddiwompling” izpilddirektors, ka arī ir mentors un koučs, konsultē vairāk kā 20 gadus, iesaistoties valsts sektorā, izglītības jomā un starptautisku uzņēmumu konsultēšanā un pilnveidošanā.

Viņam ir piešķirta starptautiskā godalga izglītības jomā, kā arī vairākas NUS mācību balvas. Viņa veiktie pētījumi sniedz iespēju un atbalstu uzņēmējiem, palīdzot risināt radušās problēmas, izmantojot novatoriskas un modernas IT metodes. Par novatorisku IT izmantošanu viņš bija ieguvis vairāk kā 20 starptautiskas un nacionālas balvas, tostarp NUS pakalpojumu čempiona un NUS IT direktora balvas.

Dr. Dž. Gohs ir spēcīga personība, kurš daudz darba ieguldījis sabiedrības drošības un labklājības attīstībā. Viņš ir Casa Raudha Woman Home valdes loceklis, Tech Talent Asamblejas līdzdalībnieks, Singapūras Our Home SG75 konkurences organizēšanas komitejas priekšsēdētāja vietnieks, Āzijas un Klusā okeāna reģiona koordinācijas politikas padomes sistēmas dinamikas biedrības prezidents un vides komitejas loceklis Dienvidrietumu rajona kopienas attīstības padomes funkcionālā komitejā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!