Jaunumi

07.09.2022

Eksperti diskutēs, kā saliedēt sabiedrību Latvijā

Sabiedrības saliedēšanas jautājums atkal nonācis sabiedrības redzeslokā un kļuvis jo īpaši aktuāls pēc padomju laika pieminekļa nojaukšanas Uzvaras parkā. Tāpēc 19. septembrī plkst.16.00-17.00 tiešsaistes viedokļu ringā “Kā saliedēt sabiedrību Latvijā?” eksperti spriedīs par to, kas būtu jādara, lai saliedētu nāciju, un kādā veidā to panākt, kādi ir iemesli, kāpēc sabiedrība Latvijā ir sašķelta un ar kādiem šķēršļiem šobrīd sastopamies sabiedrības integrācijas jomā.

Diskusijā piedalīsies:
• Arnis Kaktiņš, tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS direktors,
• Olga Kazaka, komunikācijas eksperte, komunikācijas aģentūras A.W.Olsen & Partners partnere,
• Aigars Rostovskis, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents,
• Imants Bergs, Biznesa augstskolas Turība Studiju attīstības un starptautiskās sadarbības prorektors.

Diskusija tiks translēta tiešsaistē Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā -19. septembrī plkst.16.00-17.00 , kā arī pēc diskusijas norises būs pieejams arī tās ieraksts. Diskusiju vadīs Haralds Burkovskis.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!