Jaunumi

11.08.2021

Eksperti diskutē par darbinieka vērtību uzņēmumā

Jau pēc dažiem gadiem lielākā vērtība katrā uzņēmumā būs profesionāls, izglītots, pieredzējis darbinieks, secināts 10. augusta Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes organizētā sarunu cikla "Pēcpusdiena ar koferi" diskusijā “Neaizmirstamu sajūtu radīšana un pakalpojuma cena". Diskusijas laikā nozares eksperti dalījās viedoklī un idejās par to, cik nozīmīgs uzņēmumā ir darbinieks un kādā mērā viņa profesionālā darbība ietekmē pakalpojuma kvalitāti, kas rezultātā piesaista jaunus klientus un nes peļņu.

Eksperti uzsvēra, ka katras viesnīcas sekmīgas darbības pamatā ir komanda, kuru veido profesionāli, zinoši speciālisti. Ikdienas darbā tiek pievērsta īpaša uzmanība pat mazākajam sīkumam: smaržai, pareizi novietotiem ziediem, dzeramajam ūdenim. Viesnīcu sfērā svarīgas ir sajūtas, par ko viesi ir gatavi maksāt lielu naudu. Kvalitāte veido baudu un vēlmi atgriezties.

„Ja Tavs darbs ir Tavs hobijs, Tava dzīve, Tu esi īstajā vietā. Un to jūt apkārtējie. Mēs augstu vērtējam šādus cilvēkus. Ja darbinieks ir laimīgs, ar savu darbu viņš rada vidi, kurā apkārtējiem ir patīkami. Mēs vēlamies, lai ikviens viesnīcas viesis pie mums jūtas patiešām labi un vēlas atgriezties”, norāda viesnīcas „PULLMAN RIGA OLD TOWN” ģenerāldirektors Valdis Vanadziņš.

"Pieredzējis viesnīcas darbinieks spēj paredzēt, ko katrs viesis sagaida un kā viņam to sniegt, lai radītu vēlmi atgriezties. Protams, tik profesionālu darbinieku nav daudz, bet viņi tiek augstu vērtēti šajā sfērā. Vēl nepieredzējuši, jauni darbinieki arī ir vērtība, jo viņi ienāk ar svaigu redzējumu un ļauj uz lietām raudzīties no cita skatu punkta", atzīst viesnīcu pakalpojumu pārdošanas eksperte Jūlija Žagunova.

Pilns diskusijas ieraksts atrodams šeit: Turība.

Diskusijā piedalījās viesnīcas „PULLMAN RIGA OLD TOWN” ģenerāldirektors Valdis Vanadziņš un viesnīcu pakalpojumu pārdošanas eksperte Jūlija Žagunova. Diskusiju moderēja Latvijas Tūrisma aģentu un tūroperatoru asociācijas valdes loceklis un tūrisma firmas "Baltic Vision" vadītājs, Biznesa augstskolas Turība asoc. profesors Ēriks Lingebērziņš.

Sarunu ciklu organizē Turības Starptautiskā tūrisma fakultāte, diskusiju ietvaros tiek aicināti dažādi pieredzējuši nozares uzņēmēji, vadītāji un eksperti, kuri gatavi dalīties savā pieredzē un viedoklī par šī brīža situāciju tūrisma nozarē.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!