Jaunumi

13.03.2023

Digitālie risinājumi ļauj satikt kolēģus un studentus no Itālijas, Spānijas, Austrijas

16. martā SpinTems projekta ietvaros notiks starptautisks pasākums – “Digitāli rīki uzņēmējiem”, pasākuma mērķis ir tikties starptautiskā vidē izmantojot digitālās tehnoloģijas, jo tikšanās norisināsies Zoom vidē. Docētāji un studenti varēs iegūt ieskatu SpinTeams projekta rezultātos, padiskutēt par digitalizācijas ietekmi un digitālajiem risinājumiem, kas var atvieglot uzņēmēju ikdienu.

Dalībniekus uzrunās Terrassa Tirdzniecības kameras digitalizācijas vadītāja Silvia Herrera , bet par interesantiem digitāliem rīkiem stāstīs Biznesa augtskolas Turība IT nodaļas vadītājs- Janis Pekša, un prodekāne un komunikācijas virziena vadītāja - Jana Bunkus , tiek plānota arī praktiskā darbnīca, ko vadīs projekta spāņu partneri no Proliguest.

Piesakies un piedalies !

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības ERASMUS+ programma.
Projekta numurs: 621689-EPP-1-2020-1-ES-EPPKA2-KA

Reģistrācijas saite!
https://forms.office.com/e/hA6yHXVuv4

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!