Jaunumi

02.08.2021

Dažu minūšu laikā saņem eParaksts mobile vai Covid-19 vakcīnu

10. augustā plkst. 11:00 – 19:00 un 11. augustā plkst. 11:00 – 18:00 Biznesa augstskolā Turība dažu minūšu laikā būs iespēja noformēt eParaksts mobile vai saņemt vakcīnu pret Covid –19.

Biznesa augstskola Turība nodrošina ikvienam interesentam iespēju divas dienas saņemt pakalpojumus un informāciju, kas noderēs gan uzsākot studiju procesu Turībā, gan ar studiju procesu nesaistītās jomās.

Lai noformētu eParaksts mobile dažu minušu laikā, Turībā jāierodas ar personu apliecinošu dokumentu un smart ID vai kodu kalkulatoru.

eParaksts mobile lieti noderēs ne tikai, lai parakstītu studiju līgumu, bet arī ikvienu citu dokumentu. Modernā attālināta dokumentu parakstīšana daudziem ir kļuvusi par ikdienu un sniedz iespēju ietaupīt laiku.

Saistībā ar drošības noteikumiem, kas paredz, ka lekcijas klātienē drīkstēs apmeklēt Covid-19 pārslimojušie vai vakcinētie studenti, Turības telpās būs iespēja saņemt Covid-19 vakcīnu.

Vakcinācija tiks nodrošināta sadarbībā ar MFD veselības grupu, saņemot Pfizer vakcīnu. Jāierodas ar personu apliecinošu dokumentu.

Informējam arī, ka studiju informācijas centrā būs iespēja saņemt informāciju par dokumentu iesniegšanas procesu, studiju iespējām koledžas, bakalaura, maģistra un doktorantūras līmenī visās 27 Turības realizētajās studiju programmās. Kā arī, praktisku informāciju par studiju procesu, starptautiskajām iespējām, biznesa inkubatora pakalpojumiem, dienesta viesnīcu, sporta iespējām un līdzdarbošanos studējošo pašpārvaldē.

Saņemt pakalpojumus būs iespēja Biznesa augstskolas Turība telpās, C-korpusā, Graudu ielā 68, Rīgā: eParaksts – lasītavā, vakcinācija – konferenču zālē.

Aicinām izmantot iespējas!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!