Jaunumi

12.05.2022

Cēsīs atzīmēs Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles 20. jubileju

19.maijā tiks atzīmēta Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles 20. jubileja, kuras ietvaros ar augstskolu kopā būs radio SWH. Visas dienas garumā Cēsīs, Vienības laukumā, viesosies radio SWH mobilā studija, kur no plkst. 7.15 līdz plkst. 15.44 radio ētera personības tiksies ar aktīviem, radošiem, zinošiem un uzņēmīgiem cēsiniekiem, kurus Turība ir iedvesmojusi jauniem izaicinājumiem un mērķiem.

Cēsu filiāles jubilejas laikā radio SWH ēterā klausītāji varēs arī uzzināt Cēsu novada pašvaldības aktivitātes, jaunāko tūrisma piedāvājumu un plašo kultūras piedāvājumu šajā vasaras sezonā.

Savukārt svētku dienas noslēgumā Cēsu izstāžu namā Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāle rīkos svinīgo pasākumu, lai dalītos priekā par paveikto šajos 20 pastāvēšanas gados, kā arī lai saviem partneriem un mācībspēkiem pateiktos par veiksmīgo sadarbību.

Iespējai iegūt augstāko izglītību reģionos arī nākotnē būs būtiska nozīme darbaspēka un cilvēkresursu piesaistes nodrošināšanai, kā arī reģiona attīstībai kopumā. “Izglītības pieejamība reģionos veicina arī reģiona ekonomisko aktivitāti. Daudzi apvieno studiju apmeklējumu ar citām interesēm un aktivitātēm pilsētā, tādējādi radot ieguvumus arī pašai pilsētai,” uzsver Turības Cēsu filiāles vadītāja Gita Janševica

Viņa norāda, ka “cilvēki ir dažādi, un katram ir savs ceļš ejams līdz augstākās izglītības diplomam. Ir jaunieši, kas ilgojas studēt galvaspilsētā vai ārvalstīs, bet ir tādi studēt gribētāji, kas nevēlas burzmu, ar mazpazīstamiem cilvēkiem dalīt savu ikdienas dzīves telpu kopmītnēs vai īrētā dzīvoklī. Tā vietā viņi labprātāk izvēlas turpināt dzīvot pie vecākiem, atrast darbu un studēt tuvu mājām. Iespējams, ka šo izvēli mudina finansiāls izdevīgums”.

Turības filiāļu 20.jubilejas svētku cikls aizsākās 28. aprīlī Liepājā, bet noslēgsies 2. jūnijā Talsos.

Šajos 20 gados Turību reģionos absolvējuši kopumā vairāk kā 2500 studentu, kuri izvēlējušies iegūt kvalitatīvu izglītību reģionos un izmantojuši filiāļu priekšrocības – iespēju studēt tuvāk savai dzīvesvietai vai darbam, ērtāk apvienot darbu ar studijām, kā arī studēt finansiāli izdevīgāk - par samazinātu studiju maksu.

Lai iegūtu kvalitatīvu izglītību, to iespējams izdarīt arī kādā no trim Turības filiālēm – Cēsīs, Liepājā un Talsos. Filiālēs ir iespēja studēt 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!