Jaunumi

14.08.2020

Brīvdabas kino vakars Cēsīs – filma "Piļsāta pi upis"

Pieteikties pasākumam


Vasara ir labākais laiks, kad brīvos brīžus un siltos pavadīt ārā, īpaši, ja ir iespēja noskatīties labu kino, tāpēc 27. augustā plkst. 21.30 Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāle aicina uz brīvdabas kino vakaru Cēsu novada Jauniešu mājas pagalmā (Rīgas iela 23), piedāvājot režisora Viestura Kairiša spēlfilmu "Piļsāta pi upis" ("Pilsēta pie upes").

Pasākuma apmeklējums ir bez maksas. Aicināts ikviens interesents, vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām aizpildīt pieteikuma anketu!

Lai filmas vērošana būtu ērtāka, aicinām parūpēties par siltu apģērbu un ņemt līdzi pledus, krēslus vai jebko citu, uz kā apsēsties. Par popkornu parūpēsies pasākuma organizatori.

Režisora Viestura Kairiša filmas scenārijs tapis pēc Gunara Janovska tāda paša nosaukuma romāna motīviem.

Filmas apraksts:
Lai cik necilvēcīga nebūtu vēstures gaita, cilvēkam vienmēr ir iespēja saglabāt cilvēcību.
Ansim ir nevainīga profesija - daiļkrāsotājs, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi... Viņa iecerētā ir ebreju meitene Zisla, taču jaunās sievietes tēvs liek mīlai šķēršļus. Sagadās tā, ka šajā laikā Anša dzīvē uzrodas arī glītā latviete Naiga. Starp trīs varām, kas sabradā Anša pilsētu, divām sievietēm, kas plosa viņa sirdi, iespējama tikai viena izvēle..

Aicināts ikviens interesents. Informējam, ka pasākums tiks fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti. Pasākums notiks, ievērot visus pašlaik spēkā esošos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Uz tikšanos Turībā!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!