Jaunumi

22.11.2021

Biznesa inkubators aicina pieteikties Ekspress Mentorklases otrajam apmācību ciklam

Interesenti aicināti pieteikties Turības Biznesa inkubatora organizētās Ekspress Mentorklases decembra apmācību programmai, saņemot iespēju piedalīties četrās aktuālās vieslekcijās, konsultēties ar nozares profesionāļiem un iegūt sertifikātu par veiksmīgu dalību programmā. Tiešsaistes apmācību cikls ilgs divas nedēļas no 7. līdz 16. decembrim. Turības studentiem dalība mentorklasē ir bez maksas.

Lai sniegtu profesionālu atbalstu un iedvesmu biznesa ideju relizēšanai, Biznesa augstskolas Turība (BAT) Biznesa inkubators organizē Ekspress Mentorklasi. Tās laikā četri pieredzes bagāti mentori – Ivars Godmanis, Vladimirs Kuzmins, Jeva Karabeško un Evija Kļave – vadīs lekcijas par savas jomas aktualitātēm un sniegs konsultatīvu atbalstu veiksmīgai biznesa uzsākšanai vai attīstībai.

Programma:

  • 7. decembris plkst.18.00: Mediācija konfliktu risināšanā | Evija Kļave
  • 9. decembris plkst.18.00: Koučings un supervīzija | Jeva Karabeško
  • 13. decembris plkst.18.00: Pārmaiņu un krīžu vadība | Vladimirs Kuzmins
  • 16. decembris plkst.15.00: Jauna biznesa uzsākšana – platformas vai aplikācijas formā | Ivars Godmanis

Gada noslēguma apmācību ciklu atklās Sertificētu mediatoru padomes priekšsēdētāja, sertificēta mediatore Evija Kļave ar lekciju Mediācija konfliktu risināšanā. Vieslekcija sniegs ieskatu mediācijā kā apzinātā konfliktu risināšanas metodē, iepazīstinās ar tās elementiem un to praktisko pielietojumu. “Konflikts ir viena no cilvēku attiecību formām. Kaut arī lielāko tiesu saistīts ar negatīvām emocijām, konflikts tikai šķietami ir destruktīvs. Risinot konfliktu gudri, var ne tikai mazināt tā riskus, bet arī izmantot konflikta potenciālu konstruktīviem risinājumiem un uz sadarbību vērstām attiecībām ar saviem vadītājiem, kolēģiem un līdzcilvēkiem,” skaidro Kļave.

Ekspress Mentorklases apmācību cikla cena ir 60,50 EUR. Biznesa augstskolas Turība studentiem – bez maksas. Lai pieteiktos programmai, nepieciešama iepriekšēja reģistrācija. Pieteikuma elektronisko formu iespējams aizpildīt ŠEIT. Apmācības norisināsies attālināti, Webex Cisco platformā. Kursa noslēgumā dalībnieki saņems sertifikātus.

Plašāka informācija par Ekspress Mentorklases jauno apmācību ciklu atrodama ŠEIT. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Turības Biznesa inkubatoru, rakstot uz e-pastu bi@turiba.lv vai zvanot +37126651306.

Pieteikties mentorklasei

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!