Jaunumi

02.03.2023

Biznesa inkubatorā notiks pirmā biznesa iedvesmas pēcpusdiena Turības MeeTup

23. martā Biznesa augstskolas Turība biznesa inkubatora telpās notiks pirmā biznesa iedvesmas pēcpusdiena MeeTup, kurā būs iespēja piedalīties meistarklasē “10 lietas, ko labāk nedarīt darba intervijā”, neformālā gaisotnē iepazīt uzņēmēja veiksmes stāstu, kā arī tikties ar uzņēmumu pārstāvjiem par darba un prakses iespējām.

Šāds pasākums Turībā notiks pirmo reizi un būs saturiski veidots trīs tematisko blokos - Tips&Tricks, Tea Time un Work Space. Pirmajā pasākuma daļā Tips&Trips plkst. 14.40-15.20 būs iespēja noklausīties Biznesa augstskolas Turība karjeras konsultantes Anželikas Marijas Zubas padomus “10 lietas, ko labāk nedarīt darba intervijā”, kurā ikviens darba meklētājs gūs vērtīgus padomus, kā parādīt savas stiprās puses darba intervijas laikā un pozicionēt sevi kā vērtīgu kandidātu vakancei.

Turpinājumā Tee Time plkst. 15.20-16.20 būs iespēja piedalīties neformālā sarunā ar Biznesa inkubatora “Eksperts tuvplānā” vadītāju, uzņēmēju, radošās aģentūras Ai Production producenti Aigu Baikovu, ar kuru pie tējas tases ikviens varēs parunāt par dzīvi, karjeru, pieredzi un citiem izaicinājumiem ar kuriem vadītāja saskārusies savas karjeras laikā. Kā atzina Aiga, divi lielākie izaicinājumi bija producēt dziedātājas Samantas Tīnas Eirovīzijas dziesmas videoklipu, kā arī 2022. gadā radīt videoklipu Katrīnas Gupalo un vairāk kā 40 mūziķu veidotajai dziesmai Resistance, kas veltīta Ukrainas atbalstam.

Noslēdzošajā trešajā pasākuma daļā Work Space plkst.16.30-17.30 pasākuma apmeklētāji varēs uzklausīt un iepazīties ar uzņēmējus piedāvātajām darba un prakses iespējām, kā arī studentiem tiks sniegta informācija par prakses atskaites veidošanu.
Pasākumu organizē Biznesa augstskola Turība, Biznesa inkubators un Studējošo pašpārvalde.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!