Jaunumi

24.10.2023

Biznesa augtskolas Turība studentu biznesa ideju projekti piedalās starptautiskā konkursā un ieņem trešo vietu

Piecas Biznesa augstskolas Turība studentu komandas ar saviem biznesa ideju projektiem, šodien piedalijās SPINTeams starptautiskā konkursā, kur sacentās ar studentiem no Spānijas, Austrijas un Itālijas un viņu izstrādātajiem biznesa ideju projektiem.

Konkursa mērķis ir palīdzēt biznesa idejai pārvērsties par realitāti.

Biznesa projektus studenti izstrādāja starptautiskājā jauno uzņēmēju sadarbības platformā RebelBase mentoru vadībā, sākuma posmā studentiem atbalstu sniedza Biznesa augstskolas Turība mācībspēki un mentori, bet no septembrī katram projektam tika piesaitīts viens starptautisks mentors.

24.oktobrī studenti prezentēja savus projektus starptautiskai tiesnešu žūrijai no Horvātijas, Itālijas¸Spānijas, Austrijas, Latvijas. Konkursa norise tika organizēta attālināti Zoom vidē.

Konkursā tika prezentēti sekojoši Biznesa augstskolas Turība studentu projekti:

  • Pieejami ceļojumu risinājumi un neaizmirstamas atpūtas ekskursijas cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
  • Droša lietotu preču platforma Baltijas valstu reģionā.
  • Risinājums mājdzīvnieku labsajūtas uzraudzībai.
  • Risinājums gājēju pāreju infrastruktūrai Latvijā, padarot tās drošākas gājējiem.
  • Lietotne, kas palīdz atrast savu dārznieku, dārza dizaineru vai dažu minūšu laikā noorganizēt palīgu tikai vienreizējam darbam .

Baltus projekts ieguva trešo vietu vien par trim punktiem atpaliekot ko uzvarētāja.

Lepojamies ar Biznesa augstskola Turība studentu komandām un to panākumiem!

Biznesa ideju projekta konkurss ir jau otrais šāda veida pasākums, ko SPINTeams projekta ietvaros organizē projekta partneri, augstskolas un rūpniecības un tirdzniecības kamereras no Latvijas, Spānijas, Itālijas, Austrijas un Horvātijas.

Projektu līdzfinansē ERAMUS+ programma, projekta numurs: 621689-EPP-1-2020-1-ES-EPPKA2-KA vairāk informācijas https://www.spinteams.eu/

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!