Jaunumi

17.07.2023

Biznesa augtskola Turība piedalās DIFILIM partner sanākmē Nīderlandē

ERASMUS+ projecta DIFILIM “Mikrouzņēmumu digitālā finanšu pratība” – ietvaros notika noslēdzošā partner tikšanās Nīderlandes pilsētā Leewardenā.

Projekta partneri, kas pārstāv Biznesa augstskola Turību, Kipras Tehnoloģiju Universitāti, Magnetar Ltd (Kipra), Forma Camera, Special Agency of the Chamber of Commerce, Industry, Craft and Agriculture of Rome (Itālija), Amadora Inovation E.M. Unipessoal Lda (Portugāle), Stichting Incubator (Nīderlande) sanāca kopā, lai izvērtētu projektā sasniegtos rezultātus. Projektā tika veikts pētījums par digitālās finanšu pratības vajadzībām katrā partnervalstī; tika izveidots ziņojums un rokasgrāmata mikrouzņēmumiem par Digitālo finanšu pratību, kas būs pieejama partner valstu valodās; ir izveidota tiešsaistes apmācības platforma ( atrodama https://difilim.eu/ ), kurā reģistrējoties iepējams piekļut mācību materiāliem par finašu un digitalizācijas jautājumiem.


Projekta ietvaros ir notikuši arī apmācības semināri Latvijā, Itālijā un Portugālē - uzņēmējiem un citiem interesentiem par finašu un digitālo pratību. Semināri tiek plānoti arī Kiprā un Nīderlandē.


Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības ERASMUS+ programma.
Projekta numurs: 2021-1-LV01-KA220-ADU-000028225

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!