Jaunumi

13.12.2023

Biznesa augstskolas Turība studenti piedalās “BEYOND” seminārā Barselonā

Biznesa augstskolas Turība studenti kopā ar docētāju Kristīni Nesterovu ir devušies uz Barselonu, kur no 11. – 17. decembrim norisinās uzņēmējdarbības nometne “BEYOND” .

Studenti ieguva iespēju doties uz Barselonas uzņēmējdarbības nometni, piedaloties starptautiskā konkursā ar saviem izstrādātajiem biznesa ideju projektiem, sacenšoties ar studentiem no Spānijas, Austrijas un Itālijas .

Uzņēmējdarbības nometnē piedalās studenti un mācībspēki no Biznesa augstskolas Turības, Bari, UOC un Grācas universitātēm.
Nometnes ietvaros studenti prezentēs savas valstis, piedalīsies komandu veidošanas pasākumos un simulācijas spēlēs un dažādās darbnīcās. Biznesa augstskolas Turība docētāja Kristina Nesterova vadīs darbnīcu – Personiskā attīstība izmantojot kočinga rīkus.
Nedēļas laikā studenti varēs uzlabot savas prasmes tīklošanā, nodrošinot unikālu starpkultūru apmaiņu ar celt savas biznesa idejas nākamajā līmenī.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!