Jaunumi

04.01.2023

Biznesa augstskola Turība aicina pieteikt pretendentus Goda balvai

Lai godinātu absolventus, studējošos, mācībspēku un cilvēkus, kas ar saviem darbiem, sasniegumiem biznesā, izglītībā, zinātnē un citās jomās ir tuvinājuši augstskolu mērķu sasniegšanai, Biznesa augstskola Turība līdz šī gada 22. janvārim aicina pieteikt pretendentus Turības Goda balvai.

Kopumā var pieteikt kandidātus četrām nominācijām par šādiem nopelniem:

Goda nosaukumu “Biznesa augstskolas Turība Goda doktors” piešķir par nopelniem tautsaimniecībā, politikā un citos nozīmīgos sabiedriskajos vai politiskajos procesos personai, kuras agrākā vai pašreizējā darbība ir bijusi augstskolas vīzijai atbilstoša un tuvinājusi augstskolas mērķu sasniegšanu;

Goda nosaukumu „Biznesa augstskolas Turība Goda profesors” piešķir par izcilu akadēmisko vai zinātnisko darbu un tā novērtējumu augstskolas akadēmiskā personāla pārstāvim;

Goda nosaukumu „Biznesa augstskolas Turība Goda absolvents” piešķir par panākumiem biznesā, valsts pārvaldē, izglītībā, zinātnē, kultūrā, mākslā, literatūrā, sportā un citās jomās vai augstskolas vārda nešanu gan Latvijā, gan pasaulē personai, kas augstskolā ieguvusi jebkura līmeņa augstāko izglītību;

Goda nosaukumu „Biznesa augstskolas Turība Goda studējošais” piešķir par ieguldījumu augstskolas attīstībā vai studiju procesa pilnveidošanā personai, kura studē augstskolā.

Līdz 2023. gada 22. janvārim augstskolas personālam un studējošajiem ir tiesības izvirzīt pretendentus Goda nosaukumu piešķiršanai, savukārt augstskolas absolventiem, fakultāšu domniekiem un Padomnieku konventa dalībniekiem, sadarbības partneriem, nozaru un darba devēju organizācijām ir iespēja ieteikt kandidātus izvirzīšanai Goda nosaukuma piešķiršanai, aizpildot pieteikuma formu vai iesniedzot pieteikumu augstskolas sekretariātā.

Jebkurš Biznesa augstskolas Turība absolvents, students, akadēmiskā personāla pārstāvis, kā arī cilvēks, kurš ar savu darbu ir tuvinājis augstskolu mērķu sasniegšanai, var tikt ieteikts vai izvirzīts. No ieteiktajiem kandidātiem Goda nosaukumu saņemšanai tiks izvirzīti tie kandidāti, kuri izcelsies ar saviem darbiem, sasniegumiem un nopelniem biznesā, izglītībā, zinātnē un citās jomās.

Par to, kuriem no izvirzītajiem kandidātiem piešķirt Goda nosaukumus, lems Senāta apstiprināta Goda nosaukumu komisija, kas savukārt rekomendēs pretendentus Senātam Goda nosaukuma piešķiršanai.

Apbalvojuma saņēmēji tiks informēti personiski un aicināti uz svinīgo Turības Goda balvas „Brīvība. Uzņēmība. Kompetence.” apbalvošanas ceremoniju, kas notiks šī gada 11. maijā Biznesa augstskolā Turība. Goda balva notiks jau astoto gadu.

Goda nosaukums apliecina Biznesa augstskolas Turība atzinību personas nopelniem sabiedrības un augstskolas labā, un tas nedod materiālas priekšrocības. Goda nosaukums tiek piešķirts uz mūžu. Goda nosaukumu sevišķi būtisku iemeslu dēļ var atsaukt ar Satversmes sapulces lēmumu.

NOLIKUMS PAR GODA NOSAUKUMIEM

PIETEIKUMA ANKETA

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!