Jaunumi

15.09.2021

Biznesa augstskolā Turība var veikt Covid – 19 testu

No 6. septembra Biznesa augstskolas Turība A korpusa 1.stāvā būs iespēja veikt Covid – 19 testu.

Lai atvieglotu ikdienu tiem studentiem, kuriem nav saderīgs Covid – 19 sertifikāts, ikvienam būs iespēja par lētāku cenu veikt Covid – 19 testu uz vietas Turībā, saņemot testa rezultātu 10 minūšu laikā.

Turībā ir izveidota ērta Covid – 19 testēšanas vieta, lai pēc iespējas vairāk studentiem būtu iespēja viegli un ātri saņemt testa rezultātu. Arī testēšanas izmaksa ir zemākas, nekā citviet. Svarīgi, lai šis izaicinājumu pilnais laiks, nav šķērslis kvalitatīvai studiju procesa norisei.

Pakalpojuma sniedzējs BIOCON Laboratorija nodrošina Covid – 19 testa veikšanu darba dienās no plkst. 8.30 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 8.30 līdz 11.00. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Covid –19 testa veikšanas cena ir 15,- EUR.

Pirmajā nedēļā apmaksa skaidrā naudā, bet pēc tam būs iespēja norēķināties arī ar maksājuma kartēm.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu