Jaunumi

02.01.2023

Biznesa augstskola Turība un SEB biznesa pakalpojumu centrs Rīgā parakstīs Nodomu protokolu par sadarbību

17.janvārī Biznesa augstskolā Turība notiks Uzņēmēju diena, kuras ietvaros Turība un SIA “Skandinaviska Enskilda Banken AB Rīgas filiāle” parakstīs Nodomu protokolu par sadarbību, lai veicinātu profesionālās augstākās izglītības pilnveidošanu un uzņēmējdarbības vides uzlabošanu.

Nodomu protokolu svinīgi parakstīs Biznesa augstskolas Turība rektors, valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis un SEB Global Services biznesa pakalpojuma centra Rīgā vadītājas vietniece Aļesja Kirčenko.

Sadarbības mērķis ir veicināt profesionālās augstākās izglītības pilnveidošanu un uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, attīstību un šajā jomā strādājošo darbinieku izglītošanu, tiecoties nodrošināt studējošajiem plašākas iespējas studijās, zinātniskajā pētniecībā un radošajā darbā, izmantojot abu sadarbības partneru rīcībā esošos resursus un intelektuālo potenciālu.

Sadarbības ietvaros uzņēmumam būs iespēja sniegt konsultācijas par studiju programmu attīstības iespējām, vadīt praktiskās nodarbības (seminārus, meistarklases, vieslekcijas), nodrošināt prakses vietas un ekskursijas studentiem, sadarboties mentora programmas ietvaros, piedalīties augstskolas organizētajos pasākumos, semināros, karjeru dienās. Savukārt augstskola varēs sniegt atbalstu pētniecības un apmācību jomā, kā arī nodrošinot speciālistu konsultācijas dažādās jomās.

Tāpat Uzņēmēju dienas ietvaros Turības studentiem būs iespēja piedalīties meistarklasē “Kā labāk reaģēt uz pārmaiņām: Agile projektu un komandas vadība”, ko vadīs SEB Global Services kapitāla un klīringa atvasināto darījumu tehnoloģisko procesu nodaļas starptautisko procesu vadītāja Vineta Peimane.

“Mūsdienās vienīgā konstante ir pārmaiņas - pārmaiņas notiek vienmēr un visur. Tieši tāpēc Agile biznesa pieeja ir īpaši aktuāla, jo Agile metodika un principi ir radīti, lai palīdzētu uzņēmumiem pēc iespējas ātrāk reaģēt uz apkārtējām izmaiņām un mainīt biznesa prioritātes, “ uzsver V.Peimane.

Agile ir biznesa pieeja, kas saskaņo attīstību ar klientu vajadzībām un uzņēmuma mērķiem. Tas ir arī domāšanas veids, balstīts uz vērtībām un principiem, kas sniedz norādījumus par to, kā labāk paredzēt un reaģēt uz pārmaiņām.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!