Jaunumi

29.03.2022

Biznesa augstskola Turība un Latvijas Futbola federācija sadarbosies profesionālās augstākās izglītības pilnveidošanā

Biznesa augstskola Turība un Latvijas Futbola federācija ir noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu profesionālās augstākās izglītības pilnveidošanu un uzņēmējdarbības vides uzlabošanu.

“Mūsu augstskolas piedāvājums ļauj veiksmīgi apvienot studijas ar profesionālo sportu vai darba gaitām, kā arī izvēlēties sev ērtāko un piemērotāku studiju formu. Jau šobrīd daudzi mūsu sportisti dod priekšroku, piemēram, studēt tālmācībā, lai efektīvi salāgotu savus sportiskos mērķus ar izglītības iegūšanu. Ceru, ka gan futbola nozarē strādājošie, gan paši sportisti izmantos piedāvātās iespējas sevis pilnveidē,” uzsver augstskolas rektors Aldis Baumanis.

Atbilstoši sadarbības līgumam Biznesa augstskola Turība papildu izglītojošiem pasākumiem Latvijas Futbola federācijas darbiniekiem piedāvās finansiāli izdevīgāk iesaistīties mūžizglītības apmācību kursos, kā arī studēt kādā no augstskolas bakalaura, maģistra un doktora programmām. Tāpat federācijas darbinieks varēs studēt arī izdevīgāk, ja viņš piedalās Latvijas izlases sastāvā pārbaudes vai oficiālajās starptautiskajās sacensībās.

Savukārt Latvijas Futbola federācija piedāvās dažādas praktiskās nodarbības, piemēram, seminārus, vieslekcijas un meistarklases, nodrošinās prakses vietas augstskolas studējošajiem, sniegs konsultācijas par studiju programmu attīstības iespējām un sadarbosies mentora programmas ietvaros, sniegs atbalstu augstskolas organizētajos pasākumos, vieslekcijās, konferencēs, kā arī organizēs ekskursijas augstskolas studentiem.

Latvijas Futbola federācijas prezidents Vadims Ļašenko ir pārliecināts, ka jau esošā intelektuālā, profesionālā un zināšanu kapacitāte Latvijas futbolā ir ievērības cienīga, un šī sadarbība ļaus ar to dalīties plašākā mērogā: “Biznesa augstskolā Turība kā mūsu sadarbības partnerī iegūstam uzticamu un augstākajiem profesionālajiem standartiem atbilstošu komandas spēlētāju. Esam gandarīti, ka arī augstskola šādā sadarbības modelī saskata pievienoto vērtību un potenciālu, tāpēc esam pārliecināti par auglīgu un augstvērtīgu kopdarbu. Latvijas futbola vidē strādājošajiem profesionāļiem un izlašu spēlētājiem tiek plašāk pavērtas durvis uz nenovērtējamām zināšanām un izglītību, kas ir pamatu pamats jebkādiem sasniegumiem. Mēs esam ieinteresēti izglītotā un motivētā Latvijas futbola vidē, un šī sadarbība tam ir kā acīmredzams apliecinājums. Jau esošā intelektuālā, profesionālā un zināšanu kapacitāte Latvijas futbolā ir ievērības cienīga, un šī sadarbība ļaus ar to dalīties plašākā mērogā.”

Latvijas Futbola federācija valdes locekle Viktorija Mihaļčuka pateicas Turībai par sadarbības piedāvājumu un atbalstu akadēmiskajā izglītībā: “Viens no Latvijas Futbola federācijas mērķiem ir futbola spēlētāju duālas karjeras attīstība. Man patiess prieks, ka mēs aktīvi attīstām šo virzienu un sadarbojamies ar universitātēm, lai futbola sabiedrībai - darbiniekiem, spēlētājiem, treneriem, būtu iespējas būvēt savu karjeru abās dimensijās – sportiski un akadēmiski.”

Latvijas Futbola federācija ir vienīgā futbola asociācija Latvijā, kuru ir atzinusi Starptautiskā futbola federācija (FIFA) un Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA), un tā ir atbildīga par futbola attīstību valsti. Latvijas Futbola federācija pārstāv Latvijas nacionālo vīriešu un sieviešu futbola izlasi, visa vecuma jauniešu, meiteņu, telpu un pludmales futbola izlasi starptautiskajos turnīros un pārbaudes spēlēs.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!