Jaunumi

19.09.2022

Biznesa augstskola Turība sniedz zinātnisko praksi profesoram no Kazahstānas

Biznesa augstskolas Turība Juridiskā fakultāte septembrī uzņēmusi viesos tiesību zinātņu doktoru Zhamaladenu Ibragimovu no Eirāzijas nacionālās universitātes Kazahstānā, kurš starptautiskās stipendijas “Bolashak” ietvaros veiks augstskolā savu zinātnisko praksi.

Profesors savas vizītes laikā tikās ar Biznesa augstskolas Turība rektoru Aldi Baumani, studiju attīstības un starptautiskās sadarbības prorektoru Imantu Bergu un Juridiskās fakultātes dekānu Ivo Krievu un mācībspēkiem, kurā iepazīstināja ar Juridisko fakultātes darbu un savu pārstāvēto universitāti - Eirāzijas nacionālo universitāti (L.N. Gumilyov Eurasian National University).

Profesors arī viesojās Kazahstānas republikas vēstniecībā, kurā tikās ar Kazahstānas vēstnieku Latvijā Timuru Primbetovu, lai piedalītos apaļa galda diskusijā, kas bija veltīta Kazahstānas intelektuālim politikas un zinātnes jomā Akhmetam Baitursynovam.

Zinātniskās prakses ietvaros profesors Ibragimovs devās uz Latvijas nacionālo bibliotēku, Turības bibliotēku, kā arī iepazina dažādu studiju literatūru un administratīvo tiesu regulējošos normatīvos aktus. Profesors plāno apmeklēt Latvijas augstākās un administratīvās tiesas, kā arī citu Eiropas valstu Satversmes tiesas.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!