Jaunumi

05.10.2022

Biznesa augstskola Turība sadarbosies ar plašo viesnīcu tīklu Mogotel

Kvalificēta darbaspēka trūkums un tā pieejamība ir aktuālas problēmas, ar kurām tūrisma nozare saskaras visā pasaulē. Lai palīdzētu tūrisma nozarei attīstīties Latvijā un palīdzētu veidot kvalificētu darbaspēku ar pieredzi nozarē, Biznesa augstskola Turība parakstīja nodomu protokolu ar viesnīcu operatoru Mogotel, kas sniegs studentiem iespēju praktizēt iegūtas zināšanas reālā darba vidē.

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskās tūrisma fakultātes dekāns Ēriks Lingbērziņš atzīst: ”Laikā, kad nozarē tik daudz tiek runāts par kvalificēta darba spēka pieejamības problēmām, šādā veidā mēs ejam soli tuvāk nozarei, nodrošinot nozares iesaisti jau studiju procesā.”

Sadarbības ietvaros studenti iepazīsies Mogotel viesnīcu tīkla darbību, kā arī Mogotel pārstāvji organizēs vieslekcijas un pilnveidos maģistra un bakalauru studiju programmu saturu ar jaunākajām nozares tendencēm un standartiem. Sadarbība sniegs iespēju studentiem iegūt praksi starptautiskā viesnīcu tīklā un iepazīties ar nozari kopumā, praktizējot studiju laikā iemācīto.

Biznesa augstskolai Turība nodomu protokols paredz prakses vietas studentiem, mācību ekskursijas, vieslekcijas no uzņēmuma pārstāvjiem un profesionāļiem, saņemt konsultācijas par studiju kursu saturu un aktualitāti, kā arī iesaisti augstskolas organizētajos pasākumos. Savukārt Mogotel sadarbības ietvaros būs iespēja saņemt praktikantus, konsultācijas, sadarboties ar augstskolas mentora programmu, reklamēšanās iespējas, kā arī saņemt darbinieku apmācību, kuru augstskola īstenos lekciju, kursu un semināru formātā.

Sadarbība plānota visa mācību gada garumā, mācību procesā ietverot visus nepieciešamās zināšanas, lai students aptvertu viesnīcas darbību visos līmeņos, sākot ar klientu apkalpošanu līdz viesnīcas vadīšanai.

Sadarbība nodrošinās praktiskā vidē balstītas studijas, īstenojot aktivitātes un uzdevumus vērstus uz profesionālās kompetences pilnveidošanu un praktisku iemaņu iegūšanu jau studiju laikā.

Biznesa augstskolā Turībā ir vienīgā tūrisma fakultāte Latvijā, kas piedāvā dažādas ar tūrismu saistītas programmas un specializācijas, radot jaunus šīs nozares specialistus darba tirgū. Šogad tūrisma maģistru un bakalauru studiju programmām atkārtoti tika piešķirts prestižā ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual sertifikāts, kas ir pasaules mēroga tūrisma izglītības standarts. Tas apliecina, ka Turības tūrisma izglītības programmas spēj konkurēt un ir vienā līmenī ar augstskolām no Kanādas, Austrijas, Spānijas un citām prestižām augstskolām, kurās pasaules studenti izvēlas kā savu tūrisma izglītības galamērķi.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!