Jaunumi

16.11.2022

Biznesa augstskola Turība sadarbosies ar biznesa loģistikas uzņēmumiem - “Beweship Latvia / BEWE RIX” un “Miandum”

Akcentējot loģistikas nozares aktualitāti un nozīmību tautsaimniecībā, 15.novembrī Biznesa augstskolā Turība notika jau otrā Biznesa loģistikas diena. Tās ietvaros Turība parakstīja Nodomu protokolu par sadarbību ar diviem loģistikas uzņēmumiem - SIA “Beweship Latvia/BEWE RIX un SIA “Miandum”, kā arī topošajiem loģistikas speciālistiem bija iespējams dzirdēt abu uzņēmumu iedvesmas un veiksmes stāstus.

Biznesa loģistikas dienā ar uzņēmuma “Beweship Latvia/BEWE RIX” un komandas iedvesmas stāstu “Esi sevis labākā versija" dalījās tā valdes priekšsēdētāja Iluta Grebska-Dreimane un viņas komanda, savukārt pēcpusdienā ar otra Latvijas loģistikas uzņēmuma - SIA “Miandum” - veiksmes stāstu “No bitēm līdz fūrēm”, kā no bišu biznesa tapa loģistikas uzņēmums, kāds bija šī uzņēmuma attīstības un izaugsmes ceļš, stāstīja izpilddirektors Gundars Plūme.

Abu uzņēmumu pārstāvji norādīja, ka uzņēmuma balsts ir tā komanda, kura saredz un strādā kopīga mērķa labā, komanda, kas iemieso tādas vērtības kā uzņēmība, drosme, godīgums, spēja domāt “ārpus rāmjiem” un laba humora izjūta.

Savukārt Biznesa augstskolas Turība rektors Aldis Baumanis uzsvēra augstskolas sadarbības būtisko lomu ar dažādiem uzņēmumiem un nozares profesionāļiem, kuri var sniegt topošajiem speciālistiem tik vērtīgās praktiskās zināšanas, nozares knifus, kurus nav iespējams apgūt teorijā. Sadarbības rezultātā uzņēmumi piedāvās studentiem arī prakses vietas, un tā būs lieliska iespēja pašiem studentiem sevi pierādīt darba tirgū un, iespējams, uzņēmumiem to novērtējot, kļūt par daļu no uzņēmuma komandas.

Sadarbības mērķis ir veicināt profesionālās augstākās izglītības pilnveidošanu un uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, attīstību un šajā jomā strādājošo darbinieku izglītošanu, tiecoties nodrošināt studējošajiem plašākas iespējas studijās, zinātniskajā pētniecībā un radošajā darbā. Sadarbības ietvaros uzņēmumiem būs iespēja, piemēram, sniegt konsultācijas par biznesa loģistikas programmas attīstības iespējām, vadīt praktiskās nodarbības (seminārus, meistarklases, vieslekcijas), nodrošināt prakses vietas studentiem. Savukārt augstskola varēs sniegt atbalstu pētniecības un apmācību jomā, kā arī nodrošinot speciālistu konsultācijas dažādās jomās.

Biznesa augstskolas Turība īsteno Biznesa loģistikas vadības studiju programmu. Tās saturs piemērots gan studentiem bez priekšzināšanām šajās jomās, gan speciālistiem, kuri vēlas papildināt zināšanas loģistikā, gan vadības līmeņa speciālistiem, kuri vēlas apgūt loģistikas pamatus. Šī programma ir unikāla, piedāvājot ne tikai iegūt vērtīgas un praktiskas zināšanas loģistikā, bet arī apgūt vadības līmeņa zināšanas, kas programmas absolventiem paver plašas nākotnes karjeras iespējas – loģistikas un uzņēmējdarbības vadības jomās, turklāt programma izveidota atbilstoši darba devēju pieprasījumam un darba tirgus tendencēm.

Latvijā, tāpat kā citur Eiropā un pasaulē, transporta nozare ir viena no stratēģiski nozīmīgākajām tautsaimniecības nozarēm. Transporta infrastruktūra, kā arī transporta un loģistikas pakalpojumi atstāj tiešu iespaidu uz konkurētspēju un ekonomikas izaugsmi, radot priekšnosacījumus citu nozaru attīstībai un investīciju piesaistei, dodot būtiskus ieņēmumus no eksporta pakalpojumiem un radot pozitīvu ietekmi uz valsts attīstību kopumā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!