Jaunumi

18.07.2022

Biznesa augstskola Turība piedalījās Cēsu pilsētas svētkos

No 15. līdz 17. jūlijam norisinājās Cēsu pilsētas svētki, kuru ietvaros sestdien, 16.jūlijā, Cēsu pils laukumā ikviens interesents varēja uzzināt par augstākās izglītības iespējām Cēsīs. Informatīvajā kampaņā „Studē Cēsīs” piedalījās visas trīs augstskolas, kuru filiāles atrodas Cēsīs, un tās, tostarp, Biznesa augstskolu Turība, varēja sastapt pie Izstāžu nama.

Visas dienas garumā norisinājās dažādas aktivitātes un bija iespējams uzzināt visu par studiju iespējām gan Cēsīs, gan Rīgā. Tika izstādīta arī Juridiskās fakultātes pasniedzēju foto izstāde „Ārpus ierastā”. Vēlāk vakarā norisinājās svētku gājiens, kurā tika pārstāvēta arī Biznesa augstskola Turība ar augstskolas komanda ar talismanu Turīti priekšgalā.

Rīt, 19. jūlijā, plkst. 18.00 visi laipni aicināti apmeklēt Turības Atvērto durvju dienas Cēsu filiālē, kur apmeklētāji varēs apskatīt telpas, noklausīties nelielu prezentāciju par filiāli, studiju procesa norisi, kā arī aprunāties ar filiāles vadītāju un uzdot sev interesējošus jautājumus par piedāvātajām studiju programmām.

Turības filiālēs Cēsīs, Liepājā un Talsos ir iespēja studēt 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”. Studijas ir ērti apvienojamas ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!