Jaunumi

24.08.2021

Biznesa augstskolā Turība notiks Digitālās komunikācijas diena un Komunikācijas radošās telpas atklāšana

Pieteikties pasākumam

30. augustā Biznesa augstskolā Turība notiks Digitālās komunikācijas diena “DigiTrick” un Komunikācijas radošās telpas “DigiCom” atklāšana, kas būs ļoti radošs risinājums, lai studijas padarītu vēl praktiskākas.

Digitālās komunikācijas dienas “DigiTrick” ietvaros notiks vairākas tiešsaistes vieslekcijas, kurās piedalīties varēs ikviens interesents. Ar savām zināšanām un aktualitātēm tik strauji augošajā digitālās komunikācijas jomā dienas ietvaros dalīsies nozares eksperti un profesionāļi.

“Šī diena un tās nosaukums nebūt nav nejauši. Laikā, kad pasaulē jebkāda veida komunikācija, ir sevišķi digitālā, mainās nu jau ne pa gadiem, bet pa mēnešiem, ir jābūt ne vien komunikācijas lietpratējiem, bet arī labi jāpārzina integrētās komunikācijas tendences, it sevišķi – digitālās komunikācijas iespējas, attīstība, novitātes un, jo īpaši saturs, jo šodien mērķauditorijas var uzrunāt tikai un vienīgi ar radošu saturu – gan vizuālo, gan tekstuālo. Tieši tāpēc komunikācijas profesionāļus nereti nepamet sajūta, ka viņi ir kā burvji, kuri ik dienu veic vairākus komunikācijas trikus,” uzsver Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes prodekāne, Komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus.

Digitālās komunikācijas dienas “DigiTrick” ietvaros tiešsaistē paredzētas šādas vieslekcijas:

  • Plkst. 10:00-10:40 "Digitālais vājprāts", lektore: Jolanta Derkevica-Pilskunga, integrētās mārketinga komunikācijas eksperte, SIA “JDP Integrated Communications” vadītāja, Komunikācijas virziena lektore
  • Plkst. 10:40-11:20 "Digitālās komunikācijas uztvere", lektors: Andrejs Kozlovs, smadzeņu darbības pētnieks, Komunikācijas virziena lektors
  • Plkst. 11:20-12:00 "Instagram - dzīvesveids, darbs vai hobijs?", lektore: Beāte Katrīna Zeltiņa, Instagram satura veidotāja, specializācijas “Digitālā komunikācija” lektore
  • Plkst. 12:00-12:40 “Vizuālā identitāte un dizaina aktualitātes mājaslapu un sociālo mediju satura izveidē”, lektore: Ennija Kudrēviča, grafiskā dizainere.

Visas vieslekcijas būs pieejamas tiešsaistē ar iepriekšējo reģistrāciju: www.mitto.me/digitrick/register

Uzreiz pēc vieslekcijām plkst.13:00 notiks Komunikācijas radošās telpas “DigiCom” atklāšana. “Ņemot vērā, ka sākot ar šo gadu Turība sabiedrisko attiecību bakalaura programmas studentiem piedāvā jaunu specializāciju – Digitālā komunikācija, izveidota radošā telpa, kurā studentiem būs pieejama audio un video tehnika. Tagad studenti studiju procesa ietvaros varēs veidot dažādus audio un video komunikācijas materiālus, līdz ar to jau studiju procesā apgūt šī brīža pasaules jaunākās audio un vizuālās komunikācijas tendences,” skaidro J.Bunkus.

Biznesa augstskola Turība piedāvā divas profesionālā bakalaura programmas topošajiem komunikācijas profesionāļiem: Starptautiskās komunikācijas vadība (ar specializāciju, kas vairāk orientēta uz starptautiskajiem projektiem un sporta projektiem) un Sabiedriskās attiecības (ar specializāciju – Digitālā komunikācija). Bet tiem, kuri jau darbojas komunikācijas jomā un bieži vien sevi jau dēvē par komunikācijas profesionāļiem, Turība piedāvā profesionālā maģistra programmu “Sabiedriskās attiecības”.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!