Jaunumi

09.11.2020

Biznesa augstskola Turība izsludina atklātu konkursu uz vakantajiem ārvalstu akadēmiskā personāla amatiem

Biznesa augstskola Turība turpina realizēt ESF projektu Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019 „Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās”, lai nodrošinātu augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

Biznesa augstskola Turība izsludina atklātu konkursu uz vakantajiem ārvalstu akadēmiskā personāla amatiem - viesprofesors (1,0 slodze) ar darba līgumu uz 6 mēnešiem no 2021. gada janvāra:

  • viesprofesors/-e - Stratēģisko jautājumu vadība un komunikācijas vadības modeļi (1 vakance)
  • viesprofesors/-e - Tūrisma mārketings, Ilgtspējīga attīstība un tūrisms (1 vakance)
  • viesprofesors/-e - Starptautiskā loģistikas biznesa vadība (1 vakance)
  • viesprofesors/-e - Starptautiskās komerctiesības (1 vakance)

Prasības pretendentiem un pieteikšanās kārtību skat. oficiālajā publikācijā Latvijas Vēstnesis.

3. un 4. novembrī notiks specializētās mācības augstskolas docētājiem “IT risinājumu iekļaušana Iekšējās drošības un civilās aizsardzības virziena studiju kursu īstenošanā: video novērošanas teorija un prakse” studiju virzienam „ Iekšējā drošība un civilā aizsardzība”.

Papildus, Biznesa augstskola Turība veic cenu aptauju specializēto mācību “Lietojumprogrammu inovācijas prezentācijas un komunikācijas materiālu sagatavošanā” studiju virzienam „Informācijas un komunikācijas zinātnes”. Mācības paredzēts īstenot decembrī.

Projekta kopējais finansējums plānots EUR 556754,18 eiro, no kura EUR 473241,05 ir ESF finansējums un EUR 83513,13 ir valsts budžeta finansējums. Projekta ilgums ir 38 mēneši no 2019. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 28. februārim.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!