Jaunumi

12.08.2022

Biznesa augstskolā Turība atzīmēs Indijas neatkarības 75.gadadienu

Biznesa augstskolas Turība konferenču zālē 15.augustā plkst.18:00 tiks atzīmēta Indijas neatkarības 75.gadadiena. Svinības organizē OFBJP (Overseas Friend of Bharatiya Janta Party) sadarbībā ar ILCEF (Indijas-Latvijas kultūras un ekonomikas forums).

Pasākums pulcēs Latvijā dzīvojošos Indijas pilsoņus - studentus, uzņēmējus, IT speciālistus un citus Latvijā strādājošos profesionāļus. Pasākumā piedalīties aicināti arī Latvijas augstskolu pārstāvji, uzņēmēji un citi aktīvisti ar mērķi iepazīties ar Indijas kultūru, Indijas-Latvijas sadarbības iespējām, Indijas progresu kā vienu no pasaules strauji augošās ekonomikas līderiem.

Pasākumā kā goda viesis piedalīsies Vijay Mehta - BJP (Bharatiya Janta Party - Indijas vadošā politiskā partija) ārzemju nodaļas pārstāvis, diplomāts, ekonomikas kapitāltirgus un starptautiskais eksperts. Tāpat aicināto vidū ir Indijas parlamenta loceklis Sanjay Sharma un Latvijas Ārlietu ministrijas pārstāvji.

Svētku gaitā plānota oficiālā daļa, dažādi nacionālie priekšnesumi (dejas un dziesmas), kā arī iespēja nobaudīt Indijas tradicionālo virtuvi.

Pasākumu atbalsta Biznesa augstskola Turība.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!