Jaunumi

09.03.2023

Biznesa augstskolā Turība atklāts Karjeras centrs

Lai sniegtu studentiem, absolventiem un skolēniem atbalstu karjeras izaugsmē, Biznesa augstskolā Turība martā tika atklāts Karjeras centrs. Tas nodrošinās arī vienas pieturas aģentūras principu, kur prakses un darba iespēju jautājumos vienuviet satiksies jaunieši ar potenciālajiem darba devējiem.

Karjeras centra mērķis ir palīdzēt ikvienam augstskolas studentam un absolventam sasniegt savas karjeras ambīcijas, nodrošinot rīkus un atbalstu, kas nepieciešami, lai pieņemtu informētus lēmumus par savu karjeras ceļu, attīstītu prasmes, kas nepieciešamas veiksmīgai darbībai izvēlētajā jomā, un veiksmīgi orientētos darba tirgū un veidotu profesionālo karjeru.

“Studiju procesā attīstot jauniešiem biznesa domāšanu un biznesa intelektu, mūsu kā augstskolas mērķis ir radīt ne tikai nākamos darba ņēmējus, bet gan darba devējus. Tāpēc vēlamies jauniešiem viņu karjeras ceļā būt labs sabiedrotais un mentors, lai veicinātu mūsu studentu un absolventu profesionālo attīstību, veiksmīgu startu, konkurētspēju un izaugsmi darba tirgū,” uzsver Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Imants Bergs.

Karjeras centrā varēs saņemt gan individuālas, gan grupu karjeras konsultācijas. Karjeras konsultants augstskolas studentiem un absolventiem sniegs ieteikumus karjeras pašizaugsmē, kā veidot un uzlabot CV un motivācijas vēstuli, kā pēc iespējas labāk sagatavoties darba intervijai, sniegs atbalstu prakses un darba meklējumos, kā arī palīdzēs apzināt savas stiprās un vājas puses.

Savukārt skolēni varēs saņemt konsultāciju par izglītības veidiem, studiju programmām un palīdzību, kā atrast vispiemērotāko studiju un profesijas virzienu pēc vidējās izglītības iegūšanas. Karjeras centrā grupu konsultāciju ietvaros tiks piedāvātas dažādas simulācijas spēles un koučinga sesija. Karjeras konsultanta konsultācijām var pieteikties augstskolas studenti, iepriekš piesakoties pa e-pastu: career@turiba.lv.

Tāpat Karjeras centrs rīkos arī dažādus pasākumus studentu karjeras un pašizaugsmes veicināšanai, sadarbojoties ar Turības biznesa inkubatoru, Mentoru asociāciju un augstskolas mācībspēkiem. Kā pirmais Karjeras centra rīkotais pasākums notiks 23. martā - Biznesa iedvesmas pēcpusdiena MeeTup, kurā būs iespēja piedalīties Biznesa augstskolas Turība karjeras konsultantes Anželikas Marijas Zubas meistarklasē “10 lietas, ko labāk nedarīt darba intervijā”, neformālā gaisotnē iepazīt uzņēmējas, radošās aģentūras Ai Production vadītājas Aigas Baikovas veiksmes stāstu, kā arī tikties ar uzņēmumu pārstāvjiem par darba un prakses iespējām. Tāpat studentiem tiks sniegta informācija par prakses atskaites veidošanu. Pasākums būs saturiski veidots trīs tematisko blokos - Tips&Trips Tee Time un Work Space. Interesentiem līdz 20. martam pieteikties, rakstot e-pastu career@turiba.lv.

Karjeras centrs atrodas Biznesa augstskolas Turības biznesa inkubatora telpās - Rīgā, Graudu ielā 68, A korpusā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!