Jaunumi

19.04.2024

BAT SP Valde - jau simtā darba diena!

Ir pagājušas 100 dienas kopš BAT SP Valde 26 uzsāka savu darbu.
2024.gada 9. janvārī valdē tika ievēlēts septiņu cilvēku sastāvs un 12. februārī ārkārtas vēlēšanās tika nokomplektēts pilnīgs, astoņu valdes locekļu sastāvs.

Savas darbības pirmajās simts dienās valde ir īstenojusi piecus veiksmīgus pasākumus un piecus projektus - katrs no tiem bijis kā jauns izaicinājums un solis uz priekšu, veidojot pamatu, lai sava termiņa laikā varētu īstenot vēl vairāk jaunas iniciatīvas.
Īpaši svarīgi izcelt, ka šajā laikā tapis raidieraksts “SAIES”, kurā jau piedalījušies trīs viesi, un tas kļuvis par iedvesmas platformu ne vien studentiem, bet arī pasniedzējiem. Ir atjaunots Studējošo pašpārvaldes nolikums un izstrādāts Studējošo pašpārvaldes rīkoto vēlēšanu nolikums, kas nodrošina veiksmīgu pašpārvaldes darbību un kārtību. Paralēli visam norit atjaunošanas darbi telpai C221, lai drīzumā pašpārvaldes kopiena varētu baudīt tās priekšrocības.

Un, lai arī ikdienā viens no valdes galvenajiem mērķiem ir atbalstīt tieši studentu intereses, savā 100. dienā daļa no valdes un biedriem devās uz Bērnu un jauniešu centru "Vita", lai radītu prieku bērniem caur dažādām aktivitātēm un sarunām, savukārt pārējie valdes locekļi piedalījās talkā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā kopā vēl ar citu augstskolu draugiem, lai slimnīcas apmeklētājus sagaidītu skaista un sakopta vide, tādējādi veicinot labklājību tur, kur tas ir tikpat un vēl vairāk svarīgi.
Šajā semestrī valde turpinās strādāt pie projektiem un sadraudzības pasākumiem gan ar biedriem, gan augstskolām, gan arī vecbiedriem.

Valde 26 ir tikai ieskrējusies un gatava vēl pārsteigt!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!