Jaunumi

15.04.2024

Baltijas drošības konferencē prezentē Turības vadīto starptautisko stratēģiskās partnerības projektu

11. aprīlī Drošības profesionāļu asociācija rīkoja lielāko organizāciju drošībai veltīto pasākumu Baltijā - Baltijas drošības konferenci 2024. Konferences laikā apmeklētājiem bija iespēja klausītos Turības vadītā Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekta SECUREU partnera Kachi Bourdache uzstāšanos, satikt Biznesa augstskolas Turība pārstāvjus un iepazīties ar organizācijas drošības studiju programmām.

Baltijas Drošības konferencē 2024 uzstājās viens no Biznesa augstskolas Turība vadītā Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekta SECUREU partneriem un projekta ekspertiem no Somijas Kaci Bourdache ( Laurea University of Applied Sciences ). Runājot par drošības speciālistu nepieciešamajām prasmēm un kompetencēm, partneris prezentēja arī projekta gaitā iegūtos rezultātus, akcentējot prasmes, kuras ir nepieciešamas uzlabot nākotnes drošības speciālistiem.

Šī projekta mērķis ir izveidot ilgtspējīgu drošības profesionāļu tīklu, kas var sadarboties ilgtermiņā. Turība kopā ar projekta partneriem strādā pie dažādiem rīkiem un materiāliem par drošības risku pārvaldes izstrādi, kas var tikt izmantoti drošības speciālistu kompetenču pilnveidošanai. Visi materiāli un rīki ir apkopoti vienā tīmekļa platformā, kas satur jaunāko informāciju par drošības risku pārvaldības aspektiem. Platforma ir pieejama visiem drošības ekspertiem, studentiem un docētājiem - https://security.turiba.lv/. Šis projekts tiek finansēts no ERASMUS+ programmas.
2024. gada Baltijas drošības konferencē bija sastopams plašs un daudzpusīgs izstādītāju klāsts. Pasākuma laikā Biznesa augstskolas Turība stendā apmeklētājiem bija iespēja satikt augstskolas pasniedzējus un studentus, lai iepazītos ar organizācijas drošības saistītām studiju programmām un starptautiskajām studiju iespējām.

Šī gada konferences 2024 tēma bija “Efektīva drošības pārvaldība”. Šogad papildus jau ierastajiem tematiem tādos drošības virzienos kā fiziskā un tehniskā drošība, kiberdrošība un informācijas drošība, darba aizsardzība un labbūtība, ugunsdrošība un civilā aizsardzība, tika aplūkoti arī tādi temati, kas pēdējā laikā iemantojuši lielu aktualitāti – finanšu un telekomunikāciju krāpniecība, vispārējā krīžu vadība.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!