Jaunumi

03.05.2024

Bakalaura studijas – tavs ceļš uz panākumiem

Mainoties darba tirgus prasībām, mainās arī prasības izglītības jomā. Un šobrīd augstākā izglītība ir viens no būtiskākajiem kritērijiem, lai veiksmīgi uzsāktu savu karjeras ceļu darba tirgū gan Latvijā, gan ārvalstīs. Biznesa augstskola Turība piedāvā 11 bakalaura studiju programmas klātienē un neklātienē, kā arī e-studijas, kas veidotas atbilstoši darba tirgus tendencēm un ko atzinīgi novērtē darba devēji visā Latvijā.

“Bakalaura studijas dod iespēju padziļināti izpētīt savas intereses un attīstīt jaunas prasmes. Bakalaura studijas var kalpot kā sākuma punkts ceļā uz veiksmīgu karjeru, nodrošinot gan teorētisko zināšanu pamatu, gan praktiskās prasmes, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi darbotos izvēlētajā nozarē,” uzsver Biznesa augstskolas Turība karjeras konsultane Anželika Marija Zuba.

Bakalaura studiju ietvaros būtisks uzsvars tiek likts uz praktiskām iemaņām un pieredzi, ko studenti iegūst gan pieredzējušu pasniedzēju vadībā, kuri vienlaikus ir dažādu nozaru profesionāļu, gan prakses laikā. Ikvienu studiju programmu caurvij tādas darba devēju novērtētas prasmes kā līderisms, laika plānošana, prasme uzstāties, prezentēt sevi un savas idejas u.c. Tā dēvētās soft skills ir aizvien aktuālākas dažādās nozarēs, tāpēc tās tiek integrētas studiju programmās, sākot no pirmā studiju gada.

Biznesa augstskola Turība piedāvā šādas bakalaura studiju programmas:

Uzņēmējdarbības vadības fakultātē

  • “Uzņēmējdarbības vadība”
  • “Starptautiskā finanšu vadība”
  • “Biznesa loģistikas vadība”
  • “Mārketings un tirdzniecības vadība”

Juridiskajā fakultātē

  • “Tiesību zinātne”
  • “Organizācijas drošība”

Starptautiskā tūrisma fakultātē

“Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”
“Pasākumu producēšana un vadība”

Komunikācijas virziens

“Sabiedriskās attiecības”
“Starptautiskās komunikācijas vadība”

IT virziens

  • “Datorsistēmas”

Topošajiem studentiem ir iespēja izvēlēties ne tikai sev vēlamo studiju formu, bet arī studiju valodu – piecas no 11 piedāvātajām bakalaura studiju programmām tiek realizētas arī angļu valodā. Tas sniedz studējošajiem iespēju vienlaikus pilnveidot arī savas valodu prasmes, kā arī iegūt draugus un potenciālos biznesa partnerus visā pasaulē.

Izvēloties profesionālā bakalaura (2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība) pilna laika studijas dienā, studiju ilgums būs tikai 4 gadi, savukārt, izvēloties nepilna laika profesionālā bakalaura studijas vakaros, neklātienē vai e-studiju formā, studiju ilgums būs 4,3 gadi. Izvēloties akadēmiskā bakalaura studijas, studiju ilgums pilna laika studijās būs 3 gadi, nepilna laika studijās 3,3 gadi.

Savukārt tieši prakses vietas nereti kļūst arī par pirmajām studentu pastāvīgajām darba vietām, sniedzot iespēju lekcijās un nodarbībās gūtās zināšanas pielietot reālajā vidē. Bakalaura studiju programmu studenti vienlīdz aktīvi izmanto kā vietējās, tā arī ārvalstu prakses iespējas, kā arī dažādas apmaiņas programmas: ERASMUS+, dubultā diploma vai divpusējās apmaiņas programmas, kas sniedz vērtīgu starptautisko pieredzi un ļauj iegūt kontaktus visā pasaulē.

Augstskola regulāri rīko ekspertu diskusijas, seminārus, vasaras skolas, starptautiskas konferences u.c. ārpus studiju pasākumus, kas ļauj studentiem pirmajiem uzzināt aktuālāko informāciju un uzklausīt dažādu atzītu ekspertu viedokļus. Tas palīdz attīstīt kritisko domāšanu un formulēt savu viedokli. Šādas prasmes lieti noder arī darba tirgū, neatkarīgi no izvēlētās profesijas.

Absolvējot bakalaura studiju programmu, studentiem ir iespēja turpināt maģistra studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām studiju programmām.

Sīkāk informāciju par bakalaura studiju programmām varat iegūt Biznesa augstskolas Turība Studiju informācijas centrā, augstskolas mājaslapā – www.turiba.lv vai apmeklējot kādu no atvērto durvju dienām.

Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienas notiks Rīgā (Graudu ielā 68) – 16. maijā, 12. jūnijā, 4. jūlijā un 22. augustā, bet augstskolas filiālēs (Talsos, Cēsīs un Liepājā) - 13. augustā. Par konkrētu norises laiku sekojiet līdzi augstskolas sociālajos tīklos un mājaslapā www.turiba.lv pie pasākuma kalendāra.


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!