Jaunumi

01.10.2021

Atvērto durvju dienas Studējošo pašpārvaldē

Sākoties jaunajam mācību gadam, arī Studējošo pašpārvalde laipni gaida jaunus biedrus ar savām idejām un pienesumu kopējai darbībai. Lai arī Studējošo pašpārvaldes durvis ir atvērtas ikvienam gribētajam katru dienu visa mācību gada garumā, šis pasākums, kas ilgs no 11.-14.oktobrim, ir lielisks veids, kā iepazīt Studējošo pašpārvaldes darbību, iepazīties ar citiem aktīviem studentiem un jautri pavadīt laiku.

Atvērtās durvju dienas ir ikgadējs pasākums, kas ļauj tuvāk iepazīt pašpārvaldi. Šogad Studējošo pašpārvalde aicina studentus iesaistīties aktivitātēs, uzzināt par gaidāmajiem pasākumiem, spēlēt spēles, izbaudīt mājās gatvotuds pīrādziņus un citus gardumus, piedalīties izzinošos konkursos ar iespējām iegūt balviņas un jautri pavadīt laiku ar draugiem.

Tas viss no 11.-14. oktobrim, katru dienu no plkst. 12:00 līdz 13:00 ( C korpusa otrajā stāvā, Studējošo pašpārvaldes telpās (C222) un Open corner)

Apmeklēt pasākumu būs iespējams uzrādot personu apliecinošu dokumentu kopā ar Covid – 19 derīgu sertifikātu vai negatīvu testa rezultātu.

Vairāk informācijas Studējošo Pašpārvaldes Facebook lapā, kur arī var sekot līdzi citiem ar to saistītajiem notikumiem -https://www.facebook.com/turibasp
Kā arī Studējošo pašpārvaldes mājaslapā – www.batsp.lv

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Papildus informācija : turibasp@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!