Jaunumi

21.07.2022

Atvērta pieteikšanās uz jaunuzņēmumu apmācībām “How to Startup”

TechHub Riga sadarbībā ar LIAA izsludina pieteikšanos uz “How to Startup” apmācību programmu, kas norisināsies jau trešo gadu.

Apmācību mērķis ir sekmēt jaunuzņēmumu rašanos un attīstību, projektu agrīnas uzsākšanas stadijā sniedzot biznesa ideju autoriem nepieciešamās zināšanas un nozares ekspertu kontaktus projektu sagatavošanai un finansējuma piesaistei. Apmācību ilgtermiņa mērķis ir veidot Latviju kā starptautiski atzītu vietu, kur pastāv un attīstās zinātniskos pētījumos balstīti jaunuzņēmumi, kas spēj piesaistīt augsto tehnoloģiju industriju pārstāvju uzmanību.

Programma sastāv no sešām sesijām. Šo sešu sesiju garumā programas dalībnieki apgūst dažādas ar jaunuzņēmumu izveidi saistītas zināšanas, kas notiek pieredzējušu, starptautisku mentoru vadībā. Padziļinātai zināšanu apguvei mentori uzdod mājasdarbus. Mājadarbus pārbauda programas vadītājs, kurš rūpējas par veiksmīgu programas norisi un dalībnieku koordināciju visā programas garumā, kā arī veic iepazīšanās un check-in zvanus. Programas noslēgumā dalībniekiem ir iespēja apgūt prezentācijas prasmes un tās pierādīt pitch konkursā, kurā iespējams iegūt partnerorganizāciju nodrošinātās balvas.

Nepalaid garām iespēju izveidot pats savu uzņēmumu un būt soli tuvāk, lai kļūtu par uzņēmēju!

Datumi: No 29. augusta līdz 16. oktobrim

Apmācību valoda: angļu

Formāts: ZOOM platforma

Spied šeit, lai reģistrētos: https://teamriga.typeform.com/howtostartup

Reģistrējies līdz: 15. augustam

Plašāka informācija par “How to Startup” apmācību programmu un pieteikuma anketa: https://www.startup-school.eu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!