Jaunumi

29.08.2022

Attīsti savas starpnozaru prasmes, kas šobrīd ir tik ļoti pieprasītas darba tirgū

Mācību procesā studenti bieži vien koncentrējas un sava studiju virziena profesionālo prasmju apgūšanu, mazāk pievērošot uzmanību tā sauktajām starpnozaru prasmēm - kā iejusties un strādāt komandā, kā uzstādīt un sasniegt mērķus, kā sadarboties multikulturālā vidē, kā efektīvi plānot laiku un kā risināt konfliktus. Tomēr tieši šīs prasmes ir tās, ko no sava darbinieka sagaida jebkurš darba devējs. Tieši tādēļ sešu augstskolu pasniedzēji un eksperti intensīvi vairāku gadu garumā realizēja ERMASUS+ Stratēģiskās partnerības projektu par starpnozaru prasmēm. Šī projekta ietvaros ir izstrādāti dažādi mācību rīki un materiāli, ko jebkurš students var izmantot, lai uzlabotu savas starpnozaru prasmes.

Projekta ietvaros izveidota platforma http://skills.turiba.lv, kurā atradīsiet gan dažādus lasāmos materiālus, praktiskos uzdevumus, video lekcijas par 5 dažādām prasmēm - darbs komandā, mērķu uzstādīšana, efektīva plānošana, multikulturālā komunikācija, konfliktu diagnostika un menedžments.

Esam arī izstrādājuši mobilo aplikāciju, ko bez maksas var lejuplādēt jebkurš interesents un interaktīvā veidā apgūt un attīstīt savas starpnozaru prasmes. Aplikācija pieejama Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.turiba.SoftSkills un App Store: https://apps.apple.com/us/app/softskills/id1591935292?platform=iphone

Lasiet projekta ziņu lapu (angļu valodā), kur varēsiet iepazītie ar visiem projekta jaunumiem un produktiem: http://skills.turiba.lv/files/NEWSLETTER%20DISCOM.pdf

Projekts tika realizēts ar Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas ERASMUS+ aktivitātes Stratēģiskās Partnerības atbalstu. Projekta numurs:: 2019-1-LV01-KA203-060423. Projekta nosaukums: Starpnozaru prasmju attīstība sadarbībai un konfliktu risināšanai.

Projektu Biznesa augstskolas Turība vadībā īstenoja starptautiska komanda, kurā piedalījās Mikolas Romeris Universitāte (Lietuva), Grācas Universitāte (Austrija), Dženovas Universitāte (Itālija), Nīderlandes Biznesa akadēmija (Nīderlande) un Jagaiļa Universitāte (Polija).

Vairāk informācijas projekta mājas lapā: http://skills.turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!