Jaunumi

12.09.2023

Atklāj savu potenciālu: Turības studentiem iespējas Eiropā

Vai esi gatavs doties aizraujošā ceļojumā, kas piepildīts ar nebeidzamām iespējām? Neatkarīgi no tā, vai tu esi nesen absolvents vai vēl students, kas meklē iespējas, Eiropā tevi gaida pieredzes pasaule. Šajā rakstā iedziļināsimies dzīvespriecīgajā stažēšanās, darba vietu un Erasmus piedzīvojumu pasaulē, kas var būt tava biļete uz personisko un profesionālo izaugsmi!

Erasmus paplašina redzesloku

Vai tu zināji ka tu vari doties Erasmus+ apmaiņas programmā? Dalība Erasmus+ programmā paredz 3 līdz 12 mēnešus ilgas studijas kādā no Turības sadarbības augstskolām Eiropas Savienībā. Izmantojot ERASMUS+ studentu mobilitātes programmu, studentiem ir iespēja paplašināt redzesloku un papildināt zināšanas sevis izvēlētajā jomā. Iedomājies malkot kafiju parīziešu kafejnīcā, diskutēt par savu start-up Berlīnē vai dejot naktī Madridē. Erasmus+ ir tava pase neaizmirstamai pieredzei.

Būtiska loma veiksmīgas karjeras izveidē ir praktiskajām zināšanām, tāpēc Turības studenti aicināti izmantot laiku lietderīgi un pieteikties praksei kādā no pašmāju vai ārvalstu uzņēmumiem.

Ja studējot uzņēmējdarbības vadību, tev rodas biznesa ideja, bet trūkst zināšanu? Erasmus “jaunajiem uzņēmējiem” programmas ietvaros tev ir iespēja doties pie ārvalstu mentora, ES līdzfinansētā pieredzes apmaiņas braucienā, paplašināt savu uzņēmējdarbības pieredzi un pārbaudīt savas biznesa idejas dzīvotspēju.

Prakse: uzsāc savas karjeras ceļu

Erasmus neapstājas pie studijām. Tu vari arī iegūt praksi ārzemēs. Iedomājies sevi, strādājot progresīvā tehnoloģiju uzņēmumā Berlīnē, komunikācijas centrā Milānā vai ilgtspējīgā start-up Kopenhāgenā. Erasmus prakses superuzlādēs tavu CV, kamēr pētīsi jaunas vietas.
Prakses programma ES iestādēs, aģentūrās un citās struktūrās Tev piedāvā: iespēju gūt ieskatu, kāda ir karjera ES iestādēs, iespēju pilnveidot profesionālās prasmes. Kā praktikants ES iestādēs vari izmēģināt spēkus visdažādākajās nozarēs: cilvēkresursi, komunikācija, informācijas un sakaru tehnoloģijas, konkurences tiesības, vides politika, ārējās attiecības, attīstības politika un vēl daudzās citās jomās!

Dāvināšanas prieks: Programma “Eiropas Solidaritātes korpuss”.

Vai esi gatavs, lai kaut ko mainītu? Eiropas Solidaritātes korpuss piedāvā tev iespēju brīvprātīgi pieteikties un strādāt pie projektiem, kas risina sabiedrības problēmas visā Eiropā. Neatkarīgi no tā, vai tā ir vides saglabāšana, sabiedrības attīstība vai bēgļu atbalstīšana, tavas prasmes var mainīt dzīvi!

Eiropa aicina, un iespējas ir bezgalīgas. Neatkarīgi no tā, vai vēlies studēt, strādāt, pieteikties brīvprātīgajam vai visam iepriekš minētajam, tevi gaida pieredzes pasaule. Erasmus, stažēšanās un sapņu darbi ir tavā rīcībā. Sapako somas, atklāj savu potenciālu un sagatavojieties piedzīvojumam par mūžu Eiropā. Tava nākotne sākas tagad!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!