Jaunumi

07.10.2021

Atbalsts doktorantiem

Biznesa augstskola Turība turpina realizēt ESF projektu Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019 „Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās”, lai nodrošinātu augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

Projektā konstatēts, ka iesaistīto doktorantu ievēlēšana nebūs iespējama plānotajā termiņā – līdz 2022. gada 28. februārim, un rezultāts tiks sasniegts pēc projekta uzraudzības laikā. Uz doto brīdi tikai viens doktorants ir iesniedzis aizstāvēšanai gatavu disertāciju. Jāatzīmē, ka arī turpmākais process no iesniegšanas brīža līdz aizstāvēšanai un ievēlēšanai augstskolā ir gana sarežģīts un laikietilpīgs. Lai atvieglotu disertāciju sagatavošanas un iesniegšanas posmu, augstskola piedāvā doktorantiem papildu atbalstu konsultāciju par nepieciešamajām konferencēm un zinātniskajām publikācijām veidā. Augstskolā doktoranti saņem atbalstu pusslodzes nodarbinātībai 24 mēnešu ilgumā: 5 doktoranti atbalstu jau ir beiguši saņemt, bet vēl 5 doktoranti to turpinās saņemt līdz šī gada nogalei.

Projekta kopējais finansējums šobrīd ir EUR 55 6754,18 eiro, no kura EUR 473 241,05 ir ESF finansējums un EUR 83 513,13 ir valsts budžeta finansējums. Projekta ilgums ir 38 mēneši no 2019. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 28. februārim.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!