Jaunumi

02.12.2022

Arnis Legzdiņš: Izglītība ļauj saskatīt vairāk detaļu un salikt tās kopā vienā bildē

Šobrīd Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes absolvents Arnis Legzdiņš savas zināšanas un profesionālo pieredzi liek lietā, strādājot SIA “Latvijas Mobilais Telefons” par lielo klientu menedžeri. Jāpiebilst, ka Arnis par izciliem rezultātiem un sniegumu ieguvis sarkano diplomu, beidzot maģistra studiju programmu.

Kuru studiju programmu absolvējāt un ko sagaidījāt no studijām, sākot mācīties Turībā?

2020. gadā ieguvu bakalaura grādu studiju programmā “Mārketings un tirdzniecības vadība”, bet 2021. gadā ieguvu profesionālo maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā. No Turības sagaidīju praktiskās iemaņas un pieredzes stāstus no nozaru speciālistiem.

Kas no studiju laikā mācītā ir palicis atmiņā, un vai pielietojat to savā profesijā arī tagad?

Tirgus izpēte un projektu vadība. Tās ir praktiskās iemaņas, ko izmantoju savā privātajā biznesā. Šobrīd turpinu pašizglītoties digitālā mārketinga jomā.

Kur redzat sevi pēc 10 gadiem profesionālā ziņā?

Maza vai vidēja starptautiska uzņēmuma vadītājs. Nezinu, vai tas būs manis paša uzņēmums, taču man patīk virzīt un attīstīt iespējas.

Kur smeļaties iedvesmu, varbūt kāda grāmata vai nodarbe?

Neesmu liels grāmatu lasītājs, bet cenšos lasīt grāmatu par tā brīža sev aktuālo tēmu. Nesen bija E-commerce power vai vairākas Philip Kotler grāmatas par mārketingu.

Vai atminaties kādu pasniedzēju no sava laika Turībā, kuru un kādēļ?

Rosita Zvirgzdiņa un Iveta Liniņa, tās ir spilgtas un pozitīvi lādētas personības. Viņas aizrauj un neļauj nokārt galvu, ja kaut kur esi iestrēdzis.

Kas visvairāk iespaidojis Jūsu karjeras izvēli?

Nevaru teikt, ka izvēlējos karjeru, bet gan tā gājusi savu dabisko ceļu. Pierādot sevi ar darbiem, esmu kāpis augstāk. Grūtākās izvēles parasti ir - vai riskēt un sākt ko jaunu, vai palikt zināmā vidē.

Kādēļ ir svarīgi jaunietim iegūt augstāko izglītību?

Dzīves un biznesa izpratne. Uzņēmējdarbība sastāv no daudz mazām detaļām. Mācības ļauj saskatīt vairāk detaļu un salikt tās kopā vienā bildē.

Ko iesakāt jaunajiem uzņēmējiem?

Nožēla vienmēr maksās dārgāk nekā pamatoti riski.

Kas Jūsu profesijā sniedz gandarījuma un labi padarīta darba sajūtu?
Veiksmīgas sadarbības pamatā ir atrisināta klienta problēma. Es kā attiecību vadītājs un pārdevējs esmu gandarīts, ka esmu jēgpilni palīdzējis samazināt klienta ikdiena

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!