Jaunumi

05.10.2023

Aprēķini savas studiju izmaksas ar Studiju maksa kalkulatoru

Lai sniegtu iespēju topošajiem Biznesa augstskola Turība studentiem savlaicīgāk un ērtāk plānot savas finanses attiecībā uz studijām, Turība savā interneta vietnē izveidojusi studiju maksas kalkulatoru, kas aprēķinās provizoriskās studiju izmaksas pēc izvēlētās studiju programmas, studiju veida un atlaidēm, ko students var saņemt, uzsākot studijas augstskolā.

Biznesa augstskola Turība piedāvā 29 studiju programmas, sākot no koledžas līmeņa studijām līdz pat doktorantūrai, toties ir iespēja iegūt izglītību ne tikai Rīgā, bet arī kādā no trim Turības filiālēm reģionos – Cēsīs, Liepājā un Talsos.

Tāpat arī ir pieejama attālinātā studiju forma jeb e-studijas, kas ļauj apvienot darbu, hobijus, ģimeni un citas aktivitātes ar studijām jebkurā vietā pasaule.

Studiju maksas kalkulators aprēķinā iekļaut arī studiju atlaides, ko jaunajiem studentiem iespējams iegūt, uzsākot mācības vai jau studējot Turībā. Ar studiju maksas atlaidēm un to piemērošanu varat iepazīties šeit.

Ar iespējām iegūt studējošo vai studiju kredītu vari iepazīties šeit.

Ar pašu studiju kalkulatoru vari iepazīties šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!