Jaunumi

10.08.2022

Apgūsti zinību virsotnes kādā no četrām doktora studiju programmām

Studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība doktora studiju programmām ir redzesloka paplašināšana un iespēja attīstīties. Tās patiesi ir studijas citā līmenī, kad pasniedzēji vairs nemāca, bet dalās ar savām zināšanām un pieredzi. Doktorantūra būtiski maina uzskatus un grauj stereotipus par pētāmo jautājumu un dzīvi kopumā. Doktorantūras studijas nav stāsts tikai par jaunām zināšanām un prasmēm, tas ir stāsts par dalīšanos ar zināšanām, to pārnesi citiem studējošajiem dažādos līmeņos un to izmantošanu, lai risinātu būtiskas un aktuālas tautsaimniecības vai akadēmiskās problēmas Latvijā un pasaulē.

Doktorantūras studijas Biznesa augstskolā Turība tiek veidotas, balstoties uz individuālu pieeju katram studējošajam. Četras piedāvātās doktora studiju programmas iespējams apgūt gan latviešu, gan angļu valodā, un studiju norise tiek plānota pēc individuāla grafika.

Studiju ilgums doktorantūras programmās “Uzņēmējdarbības vadība”, “Vadībzinātne” un “Tiesību zinātnes” ir 3 gadi, bet programmā “Komunikācijas vadība” – 3,6 gadi. Programma “Vadībzinātne” tiek realizēta sadarbībā ar Daugavpils Universitāti.

Būtiskākais doktorantūras studiju elements ir promocijas darbs jeb pētījums, ko īsteno doktora grāda kandidāts. Tā ir viena no būtiskākajām iezīmēm, kas atšķir doktora studiju programmas no bakalaura un maģistra studiju programmām, turklāt pētījumā daudz lielāks uzsvars tiek likts tieši uz zinātnisko novitāti. Sekmīgi aizstāvēta promocijas darba atslēga ir arī atbilstoši izvēlēts darba vadītājs, tāpēc Biznesa augstskola Turība izvērtē pētījuma vadītāju prasmes un kompetences, lai katram doktorantam piešķirtu atbilstošāko un piemērotāko nozares ekspertu. Doktora grāds apliecina īpaši padziļinātas zināšanas izvēlētajā nozarē, ļaujot apgūt jaunākās kompetences, attīstīt kritisko domāšanu, kā arī zinātniski pētnieciskā darba kompetenci. Doktorantūras studijas piemērotas tiem, kas vēlas pilnveidoties un veidot tālāko karjeru akadēmiskajā un pētnieciskajā jomā.

Absolvējot kādu no Biznesa augstskolas Turība doktorantūras studiju programmām un iegūstot doktora grādu, ir iespējams pretendēt uz docenta, asociētā profesora vai profesora akadēmisko amatu, kļūt par augsta līmeņa vadītāju un starptautisku pētījumu autoru. Nāc un sasniedz savu zinību virsotni, kādā no Biznesa augstskolas Turība doktoru studiju programmām!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!