Jaunumi

05.05.2021

Aptauja par apmācību prioritātēm

Biznesa augstskola Turība turpina realizēt ESF projektu Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019 „Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās”, lai nodrošinātu augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

Projekta ietvaros tiek veiktas angļu valodas un specializētās mācības, kas iepriekšējos periodos sekmīgi realizētas atbilstoši katra studiju virziena vajadzībām. Ņemot vērā, ka apmeklējums mācībās ir obligāts, kā arī docētāju pieaugošo noslodzi, strādājot ārkārtas situācijas laikā un pēc tās, nolemts veikt docētāju aptauju par apmācību prioritātēm, lai nodrošinātu pilnvērtīgu un kvalitatīvu to kursu atlasi, kas docētājiem patiešām ir nepieciešami. Aptauja tiks veikta līdz jūlija beigām, kā arī docētāji ar saviem priekšlikumiem var vērsties pie Izglītības projektu vadītājas.

Projekta kopējais finansējums šobrīd ir EUR 55 6754,18 eiro, no kura EUR 473 241,05 ir ESF finansējums un EUR 83 513,13 ir valsts budžeta finansējums. Projekta ilgums ir 38 mēneši no 2019. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 28. februārim.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!