Jaunumi

22.04.2020

Aizvadīta Turības XXI Starptautiskā zinātniskā konference

21. aprīlī tiešsaistē norisinājās Biznesa augstskolas Turība rīkotā XXI Starptautiskā zinātniskā konference “Ilgtermiņa tautsaimniecība. Latvijas stāsts.” Konferencē piedalījās eksperti no Lielbritānijas, Singapūras un Dānijas.

Ar uzrunām konferenci atklāja Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis un Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis. Turpinājumā sekoja plenārsēde, kuras ietvaros ar lekciju “Singapūras pieredzes stāsts – 30 gados no trešās pasaules valsts par vienu no vadošajām ekonomikām” dalījās organizāciju attīstības eksperts PhD Džensons Gohs (Jenson Goh) no Singapūras, savukārt Dānijas Eiropas Integrācijas institūta profesors PhD Jūdžins Eteris (Eugene Eteris) stāstīja par Latvijas ilgtermiņa izaugsmi un balansēšanu starp Eiropas savienības un nacionālajām prioritātēm.

Pēc plenārsēdes konferences turpinājumā norisinājās apaļā galda diskusija “Viedā imigrācija – tautsaimniecības izaugsmes atslēga”, kuru ar Singapūras profesora, Globālā līderisma foruma vadītāja Lova Sieva Thiama (Low Siew Thiam) prezentāciju atklāja Bangoras Universitātes (Lielbritānija) lektors Stīvens Džouns (Stephen Jones). Diskusijā piedalījās Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes priekšnieka vietniece Maira Roze, Biznesa augstskolas Turība Studiju attīstības un starptautiskās sadarbības prorektors, Augstākās izglītības eksporta apvienības valdes priekšsēdētājs Imants Bergs un IT Izglītības fonda izpilddirektore Evija Celma.

Konferences prezentācijas apskatāmas ŠEIT.

Konferences video ieraksts apskatāms ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!