Jaunumi

08.02.2024

Aicinām uz semināru par drošības jomas jaunumiem un drošības jomas izglītības nākotni

Aicinām uz semināru "SECURING TOMORROW: STRENGTHENING THE SECURITY PROFESSIONAL", kas notiks 28.02.2024. 11:00 -12:30 Biznesa augstskolā Turība klātienē (C321 auditorijā) un tiešsaistē ZOOM platformā.

SECUREU ir ERASMUS+ partnerība, ko veido sešas augstskolas no Latvijas, Nīderlandes, Somijas, Norvēģijas, Lietuvas un Spānijas, kas visas specializējas drošības izglītībā. Šī projekta mērķis ir izveidot ilgtspējīgu drošības speciālistu tīklu un izstrādāt dažādus digitālus mācību materiālus drošības jomā.

28. februārī SECUREU partneri vēlas jūs aicināt piedalīties seminārā, kurā pētīsim jauninājumus drošības jomā, diskutēsim par drošības izglītības nākotni, kā arī demonstrēsim vairākus projekta ietvaros izstrādātos rīkus un mācību materiālus.

Lai piedalītos, lūdzu aizpildiet reģistrācijas formu, norādot vai piedalīsieties klātienē vai attālināti. Attālinātajiem dalībniekiem saite tiks nosūtīta dažas dienas pirms pasākuma.

Reģistrēties šeit.

PROGRAMMA

Pasākuma darba valoda – angļu. Lektori uzstāsies gan klātienē, gan tiešsaistē.

Pasākuma mērķgrupa - pasniedzēji, studenti, drošības jomas profesionāļi.

Pasākums tiek orgnizēts ERASMUS+ projekta SECUREU ietvaros. Projekta numurs: 2021-1-LV01-KA220-HED-000023056.

Projekta mājaslapa.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!