Jaunumi

08.05.2023

Aicinām uz praktisko semināru “Digitālie rīki uzņēmējdarbībai”

18.maijā Biznesa augstskolā Turība norisināsies bezmaksas praktiskais seminārs par digitālajiem rīkiem, kas būs noderīgi jebkuram uzņēmējam. Aicinām pieteikties uzņēmējus, jaunuzņēmējus, projektu vadītājus un citus interesentus, kas vēlas savos uzņēmumos vai organizācijās ieviest un lietot dažādus digitālos rīkus. Lūdzu reģistrēties dalībai līdz 16.05.2023.

Uzņēmējdarbības vide šodien ir ļoti dinamiska, e-komercija un dažādu digitālu tehnoloģiju attīstība sniedz uzņēmējiem plašas iespējas darbības pilnveidošanai un attīstībai. Bet ir nepieciešams paplašināt zināšanas par digitālo vidi un tehnoloģijām, lai tās varētu izmantot efektīvi savā ikdienā.

Biznesa augstskola Turība organizē praktisku semināru “Digitālie rīki uzņēmējdarbībai”. Seminārā dalībnieki profesionāļu vadība varēs paplašināt savas zināšanas par digitāliem rīkiem ko pielietot uzņēmējdarbībā. Kā veidot digitālo identitāti, digitālo saturu, kā plānot digitālās mārketinga aktivitātes, kādi ir digitālās vides riski, kā digitalizēt dažādas uzņēmējdarbības funkcijas, kādus digitālus rīkus var viegli izmantot? Uz šiem jautājumiem iegūsiet atbildes seminārā.

Šis seminārs būs noderīgs jebkuram uzņēmējam, vadītājam vai jaunuzņēmējam, kas vēl tikai vēlas dibināt savu uzņēmumu. Praktiskā semināra ietvaros 2 pieredzējuši savas nozares profesionāļi – Jolanta Pilskunga- Derkevica, komunikācijas zinātņu doktore, aģentūras JDP Integrate Communication radītāja un vadītāja un Jānis Pekša, informācijas tehnoloģiju zinātņu doktors - dalīsies ar ieteikumiem kā izmanto digitālos rīkus mārketingā un uzņēmuma vadībā.

Seminārs tiek organizēts ERASMUS+ Stratēģiskās partnerības projekta DIFILIM ietvaros. Projekta mērķis ir veicināt digitālās finanšu prasmju uzlabošanu mikro un mazajiem uzņēmumiem.

Seminārs norisināsies klātienē – Biznesa augstskolā Turība, Graudu ielā 68.
Seminārs ir bez maksas un par dalību seminārā dalībnieki saņems sertifikātu.
Lūdzu pieteikties līdz 16.05.2023. Lai reģistrētos, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu

PASĀKUMA PROGRAMMA

Gaidīsim Jūs Turībā!


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!