Jaunumi

05.06.2023

Aicinām pieteikties vasaras skolai “Medijpratība: Domā! Lieto! Zini!” 2023

Vasaras skolas datumi: 26.06.- 03.07.2023.
Norises vieta: Biznesa augstskola Turība
Norises forma: klātiene
Biznesa augstskolas Turība aicina studentus pieteikties medijpratības vasaras skolai “Medijpratība: Domā! Lieto! Zini!”, kas šogad notiks jau otro reizi un norisināsies jūnija beigās.

Tā būs lieliska iespēja interesantā un radošā studiju procesā uzlabot savas zināšanas par medijpratību. Vasaras skolas laikā notiks dažādas lekcijas, kā arī tā būs iespēja tikties ar komunikācijas nozares profesionāļiem un žurnālistiem. Dosimies kopā mācību ekskursijā, lai apskatītu medijpratības tēmu no dažādiem skatupunktiem.

Vasaras skolā studenti iegūs iemaņas, kas ir vērtīgas, lietojot digitālo saturu, iepazīsies ne tikai ar medijpratību un kāpēc tā ir tik svarīga digitālā satura laikmetā, bet dos ieskatu arī kritiskajā domāšanā, komunikācijā un netiķetē, tiešsaistes komunikācijas drošībā, digitālajā kultūrā, moderno mediju lietotprasmē, utt. Būs iespēja kopīgi veidot medijpratības video un audio saturu, kā arī filmēt radošus video par šo tēmu.

Vietu skaits ierobežots! Aicinām pieteikties vasaras skolai, aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu: https://forms.gle/dEe9SHzXcjF7jDgX7
Vasaras skolas noslēgumā iegūsi sertifikātu ar 3 ECTS medijpratības studiju kursā.
Dalība vasaras skolā ir bez maksas!

Nodrošināsim arī transportu uz mācību vizītēm.
Dalībnieki: Tiek aicināti pieteikties visu fakultāšu un studiju virzienu bakalaura un maģistra līmeņa programmu studenti. Īpaši gaidīsim pieteikumus no komunikācijas jomas studentiem.

Sīkāka informācija:
Jana Bunkus
Tālrunis: 29170955
E-pasts: jana.bunkus@turiba.lv

Medijpratības projekts Turībā notiek Baltijas Medijpratības Programmas ietvaros, kas ir ASV valsts departamenta programma, ko administrē globālā attīstības un izglītības organizācija IREX.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!