Jaunumi

01.06.2022

Aicinām pieteikties vasaras skolai “Medijpratība: Domā! Lieto! Zini!”

Vasaras skolas datumi: 1.08-8.08.2022.
Norises vieta: Biznesa augstskola Turība
Norises forma: klātiene
Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas virziens Turības studentus aicina pieteikties medijpratības vasaras skolai “Medijpratība: Domā! Lieto! Zini!”, kas notiks no šī gada 1. līdz 8. augustam.

Tā būs lieliska iespēja pavadīt astoņas dienas interesantā un radošā studiju procesā, kura laikā būs iespēja tikties ne tikai ar dažādiem komunikācijas nozares profesionāļiem un žurnālistiem, bet arī doties mācību ekskursijās pa Latviju, lai apskatītu medijpratības tēmu no dažādiem skatupunktiem.

“Digitālajā laikmetā daudz lietojam tieši digitālo saturu (visbiežāk sociālos medijus): sekojam līdzi informācijai, jaunumiem, paši radām saturu, tomēr ne vienmēr apzināmies, kas no visa ir patiesa informācija, kas nepatiesa (fake news), bet, kāda radīta, lai apzināti mūs un apkārtējos maldinātu. Lai to saprastu, nepieciešama medijpratība jeb digitālā pratība, kritiskā domāšana, zināšanas, kā informāciju, arī foto un video, pārbaudīt,” uzsver Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes prodekāne, Komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus.

Vasaras skolā studenti iegūs iemaņas, kas ir vērtīgas, lietojot digitālo saturu, iepazīsies ne tikai ar medijpratību un kāpēc tā ir tik svarīga digitālā satura laikmetā, bet dos ieskatu arī kritiskajā domāšanā, komunikācijā un netiķetē, tiešsaistes komunikācijas drošībā, digitālajā kultūrā, moderno mediju lietotprasmē, utt. Būs iespēja kopīgi veidot medijpratības mājaslapu, video un audio saturu, kā arī filmēt radošus video par šo tēmu.

Vietu skaits ierobežots! Aicinām pieteikties vasaras skolai līdz 4.jūlijam, aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu: https://forms.gle/SBUr6WQ446vCuixA8

Vasaras skolas noslēgumā iegūsi sertifikātu ar 2 kredītpunktiem (4 ECTS) medijpratības studiju kursā.

Dalība vasaras skolā ir bez maksas! Nodrošināsim arī transportu uz mācību vizītēm.

Dalībnieki: Tiek aicināti pieteikties visu fakultāšu un studiju virzienu bakalaura un maģistra līmeņa programmu studenti. Īpaši gaidīsim pieteikumus no komunikācijas jomas studentiem.

Sīkāka informācija:
Jana Bunkus
Tālrunis: 29170955
E-pasts: jana.bunkus@turiba.lv

Medijpratības projekts Turībā notiek Baltijas Medijpratības Programmas ietvaros, kas ir ASV valsts departamenta programma, ko administrē globālā attīstības un izglītības organizācija IREX.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!