Jaunumi

15.03.2024

Aicinām pieteikties skolēnus ēnot Turības Attīstības daļas speciālistus

8.-12. klašu skolēni aicināti pieteikties Ēnu dienas pasākumam, kas 4. aprīlī norisināsies arī Biznesa augstskolā Turība. Pieteikšanās jau ir sākusies un ilgs līdz marta beigām. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nekavējies un izmanto iespēju jau tagad!

Ēnu dienas ietvaros Tev ir iespēja ēnot Biznesa augstskolas Turība Attīstības daļas speciālistus – Sociālo mediju speciālistu, Sabiedrisko attiecību speciālistu, Reklāmas speciālistu, kā arī Attīstības daļas direktoru jeb Mārketinga daļas vadītāju. Pasākuma noskaņās varēsi uzdot sev interesējošos jautājumus, izmēģināt praktiskās iemaņas satura veidošanā par studentiem/jauniešiem aktuālajiem jautājumiem, lai veiksmīgi spertu pirmos soļus savas karjeras izveidē. Šī ir lieliska iespēja, lai uzzinātu vairāk par sev interesējošo profesiju.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta “Junior Achievement” karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Piesakies, mēs tevi gaidīsim!.

Informācija par pieteikšanos atrodama šeit!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!