Jaunumi

28.09.2023

Aicinām pieteikties konferencei “Ilgtspēja darbībā”

31.oktrobrī no 10:00-15:00 Biznesa augstskolā Turība norisināsies konference par ilgtspēju – “Sustainability in Action” jeb “Ilgtspēja darbībā”. Dalības konferencē ir bez maksas un uz to ir aicināti gan uzņēmēji, gan studenti, gan mācībspēki.

Šobrīd, kad saskaramies ar dažādām vides un sociālajām problēmām un izaicinājumiem, ilgtspējīgas uzņēmējdarbības jēdziens ir kļuvis par vadošo principu, kas simbolizē progresu un uzņēmējdarbības nākotni. Ilgtspējīga uzņēmējdarbības prakse vairs nav izvēle, bet gan nepieciešamība. Tomēr vai tiešām ir tik viegli kļūt par ilgtspējīgu uzņēmēju? Ceļā noteikti ir daudzi un dažādi izaicinājumi un šķēršļi. ERASMUS+ SECA projekta partneri – 3 augstskolas no Latvijas, Vācijas un Somijas aicina Jūs uz konferenci “Ilgtspēja darbībā”, kurā mēs apskatīsim gan izaicinājumus, gan iespējamos ceļus uz ilgtspējīgu uzņēmējdarbību.

Konference pulcēs gan ilgtspējas jomas ekspertus, gan uzņēmējus, gan mācībspēkus. Savās prezentācijās un diskusijā uzņēmēji dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem ilgtspējīgā uzņēmējdarbībā un atklās un parādīs arī dažādus izaicinājumus un grūtības ceļā uz ilgtspēju.

Pēcpusdienā norisināsies divas paralēlas sesijas, no kurām pirmā būs veltīta mācībspēkiem un kur tiks prezentētas dažādas pieredzes, rīki un materiāli kā mācīt ilgtspējīgu uzņēmējdarbību. Savukārt, otrajā sesijā studenti prezentēs savus pētījumus ilgtspējīga tūrisma jomā, savukārt, uzņēmēji tos vērtēs un sniegs atgriezenisko saikni. Studenti ar saviem pētījumiem piedalīsies konkursā un cīnīsies par naudas balvām, ko saņems 3 labākie pētījumi. Pieteikties ar savu pētījumu ilgtspējīga tūrisma jomā var jebkurš students (jebkura līmeņa, jebkuras augstskolas students). Ar nolikumu var iepazīties ŠEIT. Par naudas balvām trīs labākajiem pētījumiem konkursā rūpējas Latvijas Restorānu Biedrība.

Konference norisināsies angļu valodā un dalība tajā ir bez maksas.
Lai pieteiktos, lūgums reģistrēties līdz 25.10.2023 ŠEIT.

KONFERENCES PROGRAMMA
IELŪGUMS UZ KONFERENCI

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!