Jaunumi

08.03.2022

Aicinām iesaistīties iniciatīvā "Ierēdnis ēno uzņēmēju"

Šī gada 21. aprīlī turpinās “IERĒDNIS ĒNO UZŅĒMĒJU“ iniciatīva, kuru no 2019. gada Ekonomikas ministrija īsteno kopā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Latvijas Darba devēju konfederāciju, Latvijas Biznesa savienību un Junior Achievement Latvia.


Aicinām pievienoties iniciatīvai “Ierēdnis ēno uzņēmēju” līdz 31. martam mājaslapā https://ierednieno.org/ , kur anketā var izvēlēties konkrētas ierēdņu vakances pēc to atbildības jomām. Ja Jūsu aprakstītajai situācijai nav zināms, kuru ierēdni izvēlēties, organizatori izvērtēs pieteikumu un atradīs piemērotāko sastāvu problēmas risināšanai. Ņemot vērā, ka iniciatīva tiks organizēta 21. aprīlī un turpināsies sešus mēnešus, lai ar jums ierēdņi tiktos atkārtoti, kā arī par situācijas risinājumu būs aptauja, aicinām aktīvi iesaistīties un kopā stiprināt uzņēmējdarbības vidi Latvijā!


Ja ir jautājumi, lūdzam sazināties ar:
Laura Dabare
Inovācijas departamenta Projektu attīstības nodaļas vecākā referente
Tālrunis: 67013225, 29855688
E-pasts: laura.dabare@em.gov.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!