Jaunumi

03.04.2023

Aicinām piedalīties seminārā “Ilgtspējīga sabiedrība un uzņēmējdarbība”

LAIKS UN DATUMS: 19.04.2023. no 13:30 līdz 16:30.

Biznesa augstskolas Turība XXIV starptautiskās zinātniskās konferences "Pārmaiņas – ilgtspējīgas sabiedrības pamats" ietvaros aicinām Jūs uz semināru, kas veltīts ilgtspējīgas uzņēmējdarbības tēmai.
3 partneraugstskolas – Lapzemes Lietišķo zinātņu universitāte (Somija), Biznesa augstskola Turība (Latvija) un FH Aachen Lietišķo zinātņu universitāte (Vācija) ir apvienojušas spēkus, lai īstenotu ERASMUS+ projektu SECA, kura mērķis ir izpētīt ilgtspējīgas uzņēmējdarbības tēmu un izstrādāt jaunas metodes un rīkus, kas palīdzēs mums sagatavot jaunos speciālistus, kuri prot vadīt uzņēmumus ilgtspējīgi. Turības starptautiskās konferences ietvaros organizēsim īpašu pasākumu, kas veltīts tieši ilgtspējīgai uzņēmējdarbībai. Esiet laipni aicināti apmeklēt visu konferenci vai tikai šo Ilgtspējas pasākumu.

Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt vairāk par 3 partnervalstīs organizēto aptauju un pētījumiem par ilgtspējīgu biznesu, kā arī būs lieliska iespēja uzklausīt vairāku pieredzējušu ilgtspējas ekspertu no Latvijas, Vācijas un Somijas prezentācijas. Jūs uzzināsiet arī pieredzes stāstus no uzņēmumiem un uzņēmējiem, kas savā ikdienā darbībā pielieto un integrē ilgtspējas prakses.

DALĪBA ir bez maksas. Dalības forma – klātienes pasākums.
DARBA VALODA – angļu.
Lūgums reģistrēties līdz 12.04.2023 šeit: https://forms.gle/TvU99iipMVathPAf8
PROGRAMMA

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!