Jaunumi

31.01.2022

Aicina studentus pieteikties DEMOLA Latvia 2022. gada pavasara sezonai

Līdz 5.februārim studentiem vēl ir iespējams pieteikties DEMOLA Latvia programmā, kuras laikā četrus mēnešus studentu komandas strādā pie Latvijas uzņēmumu iesniegtiem izaicinājumiem, izmēģinot savus spēkus reālā industrijas praksē.

Studenti par dalību DEMOLĀ var saņemt ikmēneša stipendiju 200 līdz 228 EUR apmērā. Pieejams arī atbalsta fonds idejas izstrādei līdz 2500 EUR, kā arī mentoru, fasilitatoru un RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas ekspertu atbalsts.

DEMOLA Latvia ir starptautiska inovāciju platforma, kas apvieno studentus un vadošos Latvijas zīmolus. Programmas ietvaros uzņēmumi iesniedz studentiem risināšanai savus izaicinājumus. Studenti kopā ar uzņēmumu ekspertiem izstrādā piedāvāto izaicinājumu risinājumus, darbojoties starpdisciplinārās, starptautiskās komandās.

Vairāk informācijas: https://idejubanka.lv/#/programs/CeDdUS2ynp

Reģistrējies līdz 5. februārim: https://demola.lv/students

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!