Jaunumi

27.01.2024

Aicina studentus piedalīties zinātniski pētniecisko darbu konkursā ar balvu fondu 3000€

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) īstenotā LIFE Waste To Resources IP projekta ietvaros ir izsludināts zinātniski pētniecisko darbu konkurss studentiem ar mērķi veicināt izpratni par pārtikas un bioloģisko atkritumu novēršanas un apsaimniekošanas jautājumiem Latvijā. Konkursa ietvaros studentiem tiek dots uzdevums izstrādāt zinātniski pētnieciskos darbus par tēmām, kas saistītas ar pārtikas un bioloģisko atkritumu novēršanas vai apsaimniekošanas jautājumiem.

Kas var piedalīties?

Konkursā aicināti piedalīties visi Latvijas augstākās izglītības iestāžu 1.līmeņa, 2.līmeņa, bakalaura un maģistra studiju programmu studenti, kas šajā vai iepriekšējos 3 gados izstrādājuši pētniecisko darbu par jebkuru pārtikas vai bioloģisko atkritumu apsaimniekošanas jautājumu, piemēram, atkritumu novēršanu, šķirošanu, pārstrādi, sabiedrības informēšanu vai ekonomiku.

Kā jābūt noformētam pētnieciskajam darbam?

· Pētnieciskā darba apjoms nepārsniedz 20 (divdesmit) A4 formāta lapas (apjomā netiek iekļauta titullapa, satura rādītājs, informācijas avotu saraksts un pielikumi. Ja studiju ietvaros izstrādātais darbs ir apjomīgāks, tad tas jāpārveido, lai tas nepārsniegtu 20 lpp., atbilstoši konkursa nosacījumiem.

· Pētnieciskā darba vizuālais noformējums veidots atbilstoši augstākās izglītības iestādēs pieņemtajiem darbu noformēšanas noteikumiem.

· Pētnieciskajā darbā obligāti iekļaujama sadaļa ar secinājumiem un rekomendācijām vai ieteikumiem pētnieciskā darba rezultātu pielietošanai atkritumu apsaimniekošanas nozares attīstībai un izmantoto informācijas avotu saraksts.

· Pētnieciskais darbs saglabāts PDF formātā.

· Pētnieciskais darbs parakstīts ar drošu elektronisko parakstu.

Vairāk par konkursu šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!