Jaunumi

29.11.2020

Aicina pieteikties projektam “Mācītspēks”

Pēdējo kursu studenti un absolventi tiek aicināti pieteikties vērienīgajā skolotāju izglītības projektā „Mācītspēks”, lai apgūtu skolotāja profesiju un vienlaikus uzsāktu darbu skolā, pievienojoties Latvijas skolotāju saimei kā vienam no 100 jaunajiem pedagogiem.

Ik gadu projektā “Mācītspēks” tiek uzņemti 100 dalībnieki, kuri apgūs skolotāja profesiju, reizē mācot un mācoties. Projekta dalībnieki strādā skolā, saņem skolotāja darba algu un ikmēneša mācību stipendiju, kā arī paralēli studē 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā „Skolotājs” sevis izvēlētajā augstskolā, iegūst skolotāja kvalifikāciju un atbalstu savai profesionālajai un personīgajai izaugsmei. Projektu Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas vadībā īsteno Latvijas Universitāte, Daugavpils Universitāte un Liepājas Universitāte kopā ar nodibinājumu “Iespējamā misija”.

Pieteikšanās līdz 14. decembrim! Plašāka informācija www.macitspeks.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!